вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Кавоварка First FA-5475-2
Кавомашина FIRST FA-5475-2 стане чудовим вибором для тих, хто віддає перевагу смачному й ароматному, щойно звареному еспресо. Велика потужність, що становить 800 Вт, дає змогу приготувати напій максимально швидко, а об’єм кавника на 600 мл забезпечує варіння до 4 порцій одночасно. До комплекту також входить капучинатор, що розширює функціональність кавоварки. Незначна вага техніки дає можливість у разі потреби легко переносити її в будь-яке зручне для вас місце, а привабливий дизайн легко впишеться в інтер’єр будь-якої кухні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал кавника | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | є |
| Індикатор рівня води | немає |
| Автоматичне вимкнення | немає |
| Автоматичне очищення від накипу | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | капучино, есперо |
| Вага | 2.6 кг г |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція |
| Дисплей | без дисплея |
| Довжина шнура живлення | немає даних |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | механічне |
| Колір корпусу | чорний зі сріблястим |
| Контейнер для меленої кави | є |
| Кількість чашок готового напою | - |
| Материал корпусу | пластик, метал |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | немає |
| Подання пари | є |
| Подавання гарячої води | немає |
| Приготування молочних напоїв | ручне (панарелло) |
| Протикрапельна система | немає |
| Підігрів кавника / чашок | немає |
| Регульована висота дозатора / підставки | немає |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 0.6 л |
| Розміри | 31 х 17 х 24 см |
| Потребується потужність | 800 Вт Вт |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип кави, що використовується | мелений, чалди |
| Тип фільтра | багаторазовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 656,15 ₴






