вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX, 3000VA/2700W (9SX3000IR)
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS 9SX із потужністю 3000VA/2700W та форм-фактором RM 2U - надійний засіб захисту електрообладнання від переривань, скачків напруги та інших електричних аномалій. Обладнане інтуїтивно зрозумілим LCD-дисплеєм для зручного моніторингу та керування. Топологія подвійного перетворення Постійно контролює стан живлення та регулює напругу і частоту Забезпечує більшу реальну потужність (Вт) для захисту більшої кількості обладнання з коефіцієнтом потужності 0,9 Внутрішній байпас забезпечує безперервність роботи в разі несправності ДБЖ Графічний РК-дисплей нового покоління Вимірювання енергоспоживання (на рівні ДБЖ) Батареї з можливістю гарячої заміни Удосконалена технологія керування батареями (ABM) для збільшення терміну служби батарей Тривалий час резервного копіювання з 4 додатковими EBM Система блокування кабелюЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 26.5 кг г |
| Вихідна напруга | 200-240 В В |
| Вхідна напруга | 200-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 438х86.5х608 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | чорний/сріблястий |
| Кількість IEC-розеток | 9 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 6 |
| Кількість вихідних розеток | 9 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 2700 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| Призначення | комерційні |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 158,50 ₴





