вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Акустична система REAL-EL S-415 Black
- В наявності
- Код: EL121200017
3 646,35 ₴
2 701 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Акустична система REAL-EL S-415 Black
Акустична система REAL-EL S-415 — потужне звучання та стильний дизайн! REAL-EL S-415 забезпечує чисте та насичене звучання завдяки двосмуговій системі, яка відтворює як високі, так і низькі частоти з максимальною деталізацією. Корпус із дерева (MDF) підсилює акустичні властивості, створюючи відчуття природного, потужного звуку. Система підтримує безпровідне підключення по Bluetooth і має провідний роз’єм 3.5 мм для зручного підключення до різних пристроїв. Додатково передбачено роз’єм для навушників із автоматичним перемиканням режиму, а регулятор низьких частот дозволяє легко налаштувати глибину басів. Функція вибору кольору RGB підсвічування в динамічному або статичному режимі дозволяє створювати унікальну неповторну атмосферу. Лакована передня панель підкреслює стильний дизайн системи. REAL-EL S-415 — це гармонійне поєднання якісного звуку та естетики, яке доповнить будь-який інтер’єр. Обирайте REAL-EL S-415 щоб насолоджуватися преміальним звуком та бездоганним дизайном! Особливості Двосмугова акустична система Безпровідна передача сигналу по Bluetooth Провідне підключення 3.5 мм Роз’єм для підключення навушників Динамічне/статичне RGB підсвічування Матеріал корпусу- дерево (MDF)Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага | 1.7 кг г |
| Габарити | - |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | 200 х 130 х 115 мм |
| Діаметр динаміків | 76 мм, 25 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Живлення | від мережі |
| Кардридер | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Потужність | 20 Вт Вт |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 10 Вт |
| Пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 90 - 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 701 ₴









