вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%24 дні
Акустична система REAL-EL S-245 Black
- В наявності
- Код: EL121200015
3 258,90 ₴
2 414 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Акустична система REAL-EL S-245 Black
REAL-EL S-245 вибір прихильників дизайну та звуку! REAL-EL S-245 це мультимедійна акустична система, яка поєднує стильний дизайн з якісним звуком. Лакована передня панель і срібна окантовка динаміків надають їй сучасного вигляду, що стане прикрасою будь-якого інтер’єру. Завдяки корпусу з MDF та двосмуговій конструкції, S-245 забезпечує чисте та насичене звучання. Система підтримує підключення через 3.5 мм роз’єм, дозволяючи легко під’єднатися до комп’ютера, ноутбука чи іншого джерела звуку. Крім того, акустична система обладнана роз’ємом для навушників, що забезпечує зручність прослуховування музики в індивідуальному режимі. Зручні регулятори гучності та високих частот дають змогу легко налаштовувати звук під свої вподобання, створюючи ідеальний баланс між глибокими басами та чіткими високими частотами. Це дозволяє досягти максимальної персоналізації звучання відповідно до жанру музики або настрою. REAL-EL S-245 це стильний компаньйон для насолоди звуком щодня! Особливості Двосмугова акустична система Регулювання рівня гучності та тембру ВЧ Роз’єми для підключення навушників Матеріал корпусу — дерево (MDF)Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага | 1.85 кг г |
| Габарити | - |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | 200 х 115 х 130 мм |
| Діаметр динаміків | 76 мм, 25 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Живлення | від мережі |
| Кардридер | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Потужність | 20 Вт Вт |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 10 Вт |
| Пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 70 – 22 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 414 ₴









