вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пароочисник Karcher SC 1 (1.516-400.0)
Компактний ручний пароочисник SC 1, що працює без застосування засобів для чищення, може використовуватися для вирішення практично будь-яких завдань під час прибирання в будинку. Ретельне очищення парою знищуються 99,99 % вірусів і поширених у побуті бактерій на твердих поверхнях. Малі розміри цього апарату в поєднанні з великим обсягом аксесуарів дають змогу швидко і легко вирішувати будь-які завдання пов’язані з прибиранням: очищати керамічну плитку, сантехнічну арматуру, плиту і витяжку на кухні та навіть видалити забруднення в тонких щілинах. Обробка парою гарантує надійне усунення стійких забруднень і жирових відкладень. При цьому для компактного апарату можна знайти місце навіть у приміщеннях дуже малої площі. Потужний тиск пари 3 бари Легко усуває всі види забруднення - навіть у важкодоступних місцях Маленький, ручний і компактний Пароочисник можна зберігати в зручному місці аби він завжди був у вас під рукою. Блокування від дітей Система блокування забезпечує надійний захист від неправильного використання дітьми.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | немає |
| Індикація готовності пари | є |
| Автоматичне вимкнення | немає даних |
| Вага | 1.58 кг г |
| Вітрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає даних |
| Довжина шнура | 4 м м |
| Запобіжний клапан | є |
| Захист від накипу | немає даних |
| Захист від перегрівання | немає даних |
| Знімний бункер для води | немає |
| Колір | білий з чорним |
| Максимальний тиск | 3 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає даних |
| Насадки та щітки | кругла щітка, потужне сопло, ручна насадка, точкове сопло |
| Об'єм бака для води | 0,2 л |
| Потужність | 1200 Вт Вт |
| Регулювання витрати пари | немає |
| Розміри | 127 x 321 x 186 мм |
| Температура | немає даних |
| Тип пароочищувача | ручний |
| Час нагрівання | 3 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 656,15 ₴






