вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Переносна зарядна станція Must EM181-1024 1000W, 1280WH, PV VOC60V/25A MPPT
Портативні електростанції MUST – це генератори з батарейним живленням, які підтримують заряд та готовність вашого обладнання, де б ви не знаходилися. Від сімейного кемпінгу до резервного будинку – отримайте зручне харчування без шуму, диму та суєти традиційного бензогенератора.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функція ДБЖ | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 3 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 3 |
| Ємність, Вт*г | 1280 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 600 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 17.9 кг г |
| Вихід USB Type-A | 3 х 5В/3А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 60 Вт; 1 х 18 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/5А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Життєвий цикл | 2500+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Немає |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегрівання | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 2 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 600 Вт |
| Номінальна потужність | 1000 Вт Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 10 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвітка | немає |
| Пікова потужність | 2000 Вт |
| Робоча температура | від -10°С до +45°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 440 х 233.2 х 263.3 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| Сонячна панель | 600 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery, QC |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Час заряджання від мережі | немає даних |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | немає даних |
| Швидке заряджання батареї | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 500 ₴


