вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 IML (21MS005DRA) Arctic Grey
Сучасний інструмент для підприємців Зустрічайте Lenovo ThinkBook 16 G7 – це ноутбук, який було створено з метою задовольнити всі потреби бізнес-сфери. Це сучасне, високопродуктивне рішення, що стане вашою надійною опорою у світі бізнесу. Потужність та продуктивність, які перевершують очікування Цей ноутбук працює на процесорі Intel Core Ultra, який забезпечує високу продуктивність для будь-яких завдань. Він також оснащений інтегрованою графікою Intel Graphics, яка забезпечує відмінну якість зображення для редакцій, дизайну та інших творчих завдань. Яскравий візуальний досвід ThinkBook 16 G7 вражає зі своїм великим, яскравим 16-дюймовим WUXGA (1920x1200) IPS дисплеєм. Він забезпечує кристально чисті зображення з високою контрастністю та тривалу комфортну роботу без стомлення очей. А графічний чіп Intel забезпечить гладку графіку для креативних завдань або презентацій. Багатофункціональність і безпека Для ThinkBook 16 G7 безпека є питанням пріоритетності. Він оснащений чіпом безпеки TPM 2.0 і сканером відбитку пальця, вбудованим прямо в кнопку живлення, що забезпечує надійний захист ваших даних та особистої інформації. Також варто відзначити наявність широкого спектру портів, включаючи USB 3.2 та HDMI 2.1, що забезпечують швидку та необмежену можливість підключення. Сучасний, стильний дизайн Корпус ноутбука виготовлено з міцного алюмінію з колірним покриттям Arctic Grey. Цей матеріал відчутно знижує вагу пристрою, не поступаючись при цьому в міцності і довговічності. Він пройшов жорстку перевірку згідно стандарту MIL-STD-810H, що підтверджує його здатність витривати найсуворіші умови роботи. Lenovo ThinkBook 16 Gen 7 поєднує в собі сучасний дизайн, високу продуктивність і захист даних. Це могутній, але все ж стильний інструмент, який допоможе вам досягти успіху у світі бізнесу.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 45 Вт-рік |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Вага | 1,7 кг г |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 356х253.5х17.5 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Кардридер | SD |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Назва серії | ThinkBook |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,7 - 4,8 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 524,65 ₴










