вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Витяжка Eleyus Storm 700 60 BG
Висока якість та функціональність, бездоганний стиль та простота у використанні – все це характеризує продукцію ТМ ELEYUS. Одним із досягнень команди інженерів-розробників торгової марки є телескопічна кухонна витяжка Storm 700 60 BG котра не лише ідеально доповнить кухню у будь-якому стилі, а й стане Вашою незамінною помічницею. Телескопічна кухонна витяжка Storm 700 60 BG володіє широким рядом переваг, котрі не залишать байдужим навіть найвимогливішого покупця. Насамперед варто зазначити, що висота вбудованої частини становить лише 138 мм, що дозволить без зайвих зусиль вмонтувати витяжку у стандартну шафку для вбудованої техніки. Однак, конструктори ТМ ELEYUS зробили практично неможливе – помістили у цей надкомпактний корпус високопотужну турбіну продуктивністю 700 м?/год, що немає аналогів на сучасному ринку кухонних витяжок. Сучасний та надійний висувний механізм прикрасить кухню будь-якого стилю та дизайну, а висувна телескопічна панель забезпечить додаткове втягування. У своїй продукції ми застосовуємо високотехнологічні телескопічні направляючі нового покоління, відмінними рисами яких є нульове зажирення та легкий хід панелі. Кухонна витяжка Storm 700 60 BG пофарбована високоякісною порошковою фарбою, що не лише надає їй привабливого зовнішнього вигляду, а й захищає метал від корозії та робить його надзвичайно довговічним.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Жировий фільтр | металевий |
| Колір | Біговий |
| Кількість двигунів | 1 |
| Потужність ламп | 2х35 Вт |
| Продуктивність | 700 куб. м/год |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 596 х 178 х 276-450 мм |
| Рівень шуму | 50,7 дБ |
| Тип керування | кнопкове |
| Турборежим | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 645,05 ₴



