вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Витяжка Eleyus Storm 700 60 WH
Висока якість і функціональність, бездоганний стиль і простота у використанні - все це характеризує продукцію ТМ ELEYUS. Одним із досягнень команди інженерів-розробників торгової марки є телескопічна кухонна витяжка Storm 700 60 WH, яка не тільки ідеально доповнить кухню в будь-якому стилі, а й стане Вашою незамінною помічницею. Телескопічна кухонна витяжка Storm 700 60 WH має широку низку переваг, які не залишать байдужим навіть найвибагливішого покупця. Насамперед слід зазначити, що висота вбудованої частини становить лише 138 мм, що дасть змогу без зусиль вмонтувати витяжку в стандартну шафку для вбудованої техніки. Однак, конструктори ТМ ELEYUS зробили практично неможливе - помістили в цей надкомпактний корпус високопотужну турбіну продуктивністю 700 м?/рік, що не має аналогів на сучасному ринку кухонних витяжок. Сучасний і надійний висувний механізм прикрасить кухню будь-якого стилю та дизайну, а висувна телескопічна панель забезпечить додаткове втягування. У своїй продукції ми застосовуємо високотехнологічні телескопічні напрямні нового покоління, відмінними рисами яких є нульове потрапляння на них жиру та легкий хід панелі. Кухонна Storm 700 700 60 WH пофарбована високоякісною порошковою фарбою, що не тільки надає їй привабливого зовнішнього вигляду, а й захищає метал від корозії та робить його надзвичайно довговічним.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | відсутнє |
| Вага | 7 кг г |
| Тип | телескопічна |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Жировий фільтр | металевий |
| Зворотний клапан | є |
| Колір | Білий |
| Комплект монтажний | є |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Потужність ламп | 2х35 Вт |
| Продуктивність | 700 куб. м/год |
| Пульт керування | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 596 х 178 х 276-450 мм |
| Рівень шуму | 50,7 дБ |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-стрічка |
| Турборежим | є |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 126,65 ₴










