вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Cтабілізатор REAL-EL STAB SLIM-2000 White
Стабілізатор напруги REAL-EL STAB SLIM-2000 призначений для забезпечення якісним і стабільним електроживленням різних споживачів, захисту пристроїв-споживачів від неприпустимих відхилень напруги, високочастотних і імпульсних перешкод. Особливості Тонкий металевий корпус з можливістю фіксування на стіні Захист пристроїв-споживачів від підвищеної і зниженої вхідної напруги, високочастотних і імпульсних перешкод Захист стабілізатора від перевантаження і короткого замикання Широкий діапазон вхідної напруги 140-260 В Висока точність стабілізації вихідної напруги Мікропроцесорне управління Цифрові індикатори вхідної і вихідної напруги Тороїдальний трансформатор з вбудованим оновлюваним захистом від перегріву Функція «Пауза» для затримки подачі електроживлення (протягом 6 або 180 с) після його відновленняЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Колір | Білий |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | є |
| Вага | 5 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В ± 8% В |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вольтметр | цифровий |
| Вхідна частота | 50 Гц |
| Відносна вологість (без конденсату) | 10-90 % |
| Дисплей | є |
| Для комп'ютерів | Немає |
| Для котлів | Немає |
| Для побутової техніки | Да |
| Діапазон вхідної напруги | 150-270 В |
| Запобіжник | Автоматичний захисний запобіжник |
| Захист від високовольтних імпульсів | є |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Захист від перевантаження | є |
| Захист від перегрівання | є |
| Захист від перешкод | немає |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Кількість вихідних роз'ємів | 2 |
| Кількість ступенів стабілізації | немає даних |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Настінний |
| Потужність номінальна, Вт | 1600 |
| Потужність повна, ВА | 2000 |
| Похибка стабілізації | 8 % |
| Розміри виробу, мм | 370 х 200 х 60 мм |
| Ручка для перенесення | немає |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 267,35 ₴








