вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Холодильник Bosch KGN33NL206
- В наявності
- Код: KGN33NL206
42 692,40 ₴
31 624 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Холодильник Bosch KGN33NL206
Переваги та особливості Світлодіодні світильники в холодильнику додають нову освітлювальну концепцію, гарантуючи рівномірний огляд без відблисків. Світлодіодні лампи споживають менше електроенергії, ніж звичайні, та служать протягом усього терміну служби приладу. Більше ніколи не розморожуйте холодильник NoFrost: забудьте про розморожування завдяки ідеальному захисту від утворення льоду - це економить час і зусилля. FreshSense: клімат-контроль Вашого холодильника Постійна температура в камері холодильника – вирішальний фактор у досягненні тривалого терміну зберігання продуктів. Датчики FreshSense постійно контролюють та підтримують температуру в холодильному та морозильному відділеннях. Таким чином, продукти будуть знаходитися в ідеальному стані, коли Ви захочете їх приготувати. Попереджувальний сигнал зі звуком або світлом, коли дверцята закриті або виникає інша помилка. Захист заморожених продуктів від розморожування Додавання нових продуктів до морозильної камери підвищує внутрішню температуру, що може призвести до розморожування та втрати аромату заморожених інгредієнтів. Функція SuperFreezing забезпечує швидке заморожування нових продуктів та запобігає розморожуванню вмісту всередині морозильної камери. Прилади з функцією автоматичного заморожування повертаються до нормальної роботи після досягнення необхідної температури, щоб не витрачати зайву енергію. В результаті заморожені продукти зберігають смак.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Зона свіжості | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Суперзаморозка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 19 годин |
| Вага | 57.3 кг г |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 176x60x66 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Енергоспоживання | 0,79 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 279 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 3 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Наявність No Frost | холодильна + морозильна камера |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 110 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 196 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 19 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | є |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Сигнал відчинених дверей | немає |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Стартова потужність | 100 Вт |
| Суперохолодження | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 624 ₴





