вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Витяжка Bosch DWB96DM50
Легке керування витяжкою за допомогою сенсорів. Завдяки зручному сенсорному управлінню TouchControl ви зможете легко налаштовувати роботу витяжки одним дотиком. Енергозберігаюче яскраве освітлення варильної поверхні. Світлодіодні лампи мають вражаюче довгий термін служби – кілька тисяч годин роботи. Світлодіоди споживають набагато менше електроенергії, ніж аналогічні звичайні галогенні споти. Таке LED-освітлення забезпечує чітке та яскраве освітлення під час приготування їжі. Максимальна продуктивність витяжки з мінімальним рівнем шуму. Чим тихіше працює ваша витяжка, тим більше ви можете зосередитися на приготуванні їжі або насолоджуватися розмовами на кухні. Наша витяжка - особливо тиха та зводить рівень шуму до мінімуму. Прилад ідеально підходить для кухонь і зон відкритого планування – ви навіть не помітите, що витяжка працює. Оптимальна продуктивність для кухонь будь-якої площі. Приємні аромати під час готування їжі – складова частина кулінарного задоволення та передчуття свята смаку А от задушливе повітря та кіптява на стінах до інгредієнтів рецепту вишуканої страви не входять. Про них потурбуються витяжки Bosch, що працюють у режимах відведення або рециркуляції повітря, досягаючи при цьому завжди однакових результатів: незмінно свіжого та освіжаючого повітря. Чисте повітря та приємна атмосфера. Витяжки потребують металевих фільтрів для фільтрації жиру та інших твердих частинок із повітря. Щоб ці фільтри працювали з максимальною ефективністю, необхідно чистити їх приблизно раз на місяць вручну або мити в посудомийній машині.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | відсутнє |
| Вага | 13.3 кг г |
| Тип | купольна |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Жировий фільтр | металевий |
| Зворотний клапан | є |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Комплект монтажний | є |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Потужність ламп | 2x1.5 Вт |
| Продуктивність | 604 куб. м/рік |
| Пульт керування | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 900 х 635-1075 х 500 мм |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | сенсорно |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турборежим | є |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 086,10 ₴









