вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Вбудований холодильник Beko BCNA306E3S
Сучасний вбудований холодильник Beko з інверторним двигуном відповідає всім необхідним стандартам безпеки, а наявність спеціальних технологій вигідно відрізняє його від конкурентів. У цій моделі висока увага приділена енергоефективності обладнання завдяки новітнім технологіям. Інверторний компресор ProSmart Холодильники, оснащені сучасними інверторними компресорами, працюють у чотири рази тихіше, при цьому споживають значно менше електроенергії. Сталева задня стінка Для підвищення ефективності охолодження задня стінка холодильного відділення має накладку із нержавіючої сталі. Вона працює як акумулятор холоду – при закритті дверцят холодильника вона віддає холод, таким чином температура в камері швидко вирівнюється, при цьому економиться електроенергія. Система охолодження NeoFrost Холодильники із системою NeoFrost оснащуються вентиляторами для примусової циркуляції повітря усередині камер. Завдяки чому швидше охолоджуються продукти, підтримується постійна вологість, температура розподіляється рівномірніше. У морозильній камері виключається утворення льоду на продуктах та стінках камери, і вона не потребує розморожування. Основна перевага NeoFrost від інших систем – у наявності двох окремих контурів охолодження, таким чином, запахи між камерами не перемішуються. Збереження вітамінів в овочах та фруктах з технологією Active Fresh Blue Light Спеціальне синє світло в нижній шухляді імітує ультрафіолет, таким чином в овочах і фруктах триває процес фотосинтезу, і вони довше зберігають корисні властивості. Ящик CoolRoom Зберігайте молочні продукти, рибу або свіже м'ясо в ящику, де підтримується нижча температура, ніж в іншому холодильному відділенні, при цьому не існує ризику, що продукти можуть замерзнути. Спеціальне кріплення фасадів Запатентована система рухомих кріплень та 3D-налаштування дозволить ідеально відрегулювати фасадну панель без зазорів. Безпечні та надійні полиці Виготовлені із якісного загартованого скла, легко витримують навантаження до 20 кг. LED підсвічування Яскраве світлодіодне підсвічування гарантує якісне та ефективне освітлення холодильної камери. Електронне цифрове керування Зручна сенсорна панель керування на верхній панелі надає зручний доступ до керування функціями холодильника, такими як регулювання температур у камерах, запуск режиму посиленого охолодження або активування режиму відпустки для зниження споживання електроенергії.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Зона свіжості | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Суперохолодження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 13 годин |
| Габарити (ВхШхГ) | 193.5х54х54.5 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 4 шт. |
| Енергоспоживання | 0,72 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 284 л |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Корисний об'єм морозильної камери | 69 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 215 л |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 4 шт /загартоване скло |
| Наявність No Frost | холодильна + морозильна камера |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 3.5 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | є |
| Розмір вбудовування (ШхВхГ) | 560х1940-1950х555 мм |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Сигналізація відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Суперзаморожування | є |
| Тип керування | електронне |
| Тип ручок | приховані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 468,65 ₴










