вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Витяжка Bosch DHL555BL
Додаткова потужність, коли вам потрібна сильніша вентиляція. У режимі інтенсивної швидкості ваш витяжка працює з додатковою потужністю протягом 6-8 хвилин. Увімкнена функція забезпечує вищу потужність вентиляції, щоб ви могли швидко та ефективно усунути будь-які неприємні запахи, що виникли під час приготування їжі. Чисте повітря та приємна атмосфера. Витяжки потребують металевих фільтрів для фільтрації жиру та інших твердих частинок із повітря. Щоб ці фільтри працювали з максимальною ефективністю, необхідно чистити їх приблизно раз на місяць вручну або мити в посудомийній машині. Високоефективний жировий фільтр. При приготуванні їжі жирові бризки або бризки олії неминучі. Жировий фільтр уловлює понад 85% бризок. Але не забувайте про догляд. При щоденному приготуванні рекомендуємо щомісяця очищати фільтр вручну або в посудомийній машині, якщо в інструкції з експлуатації не зазначено інше. Максимальна продуктивність витяжки з мінімальним рівнем шуму. Чим тихіше працює ваша витяжка, тим більше ви можете зосередитися на приготуванні їжі або насолоджуватися розмовами на кухні. Наша витяжка - особливо тиха та зводить рівень шуму до мінімуму. Прилад ідеально підходить для кухонь і зон відкритого планування – ви навіть не помітите, що витяжка працює. Енергозберігаюче яскраве освітлення варильної поверхні. Світлодіодні лампи мають вражаюче довгий термін служби – кілька тисяч годин роботи. Світлодіоди споживають набагато менше електроенергії, ніж аналогічні звичайні галогенні споти. Таке LED-освітлення забезпечує чітке та яскраве освітлення під час приготування їжі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | відсутнє |
| Вага | 7.5 кг г |
| Тип | повновбудована |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 120-150 мм |
| Жировий фільтр | металевий |
| Зворотний клапан | є |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Комплект монтажний | є |
| Кількість двигунів | 2 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Потужність ламп | 2x3 Вт |
| Продуктивність | 618 куб. м/год |
| Пульт керування | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 530 х 255 х 380 мм |
| Рівень шуму | 56-68 дБ |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | повзункове |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турборежим | є |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 870,65 ₴





