вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Витяжка Bosch DWK66AJ60T
Легке керування витяжкою за допомогою сенсорів. Завдяки зручному сенсорному управлінню TouchControl ви зможете легко налаштовувати роботу витяжки одним дотиком. Енергозберігаюче яскраве освітлення варильної поверхні. Світлодіодні лампи мають вражаюче довгий термін служби – кілька тисяч годин роботи. Світлодіоди споживають набагато менше електроенергії, ніж аналогічні звичайні галогенні споти. Таке LED-освітлення забезпечує чітке та яскраве освітлення під час приготування їжі. Чисте повітря та приємна атмосфера. Витяжки потребують металевих фільтрів для фільтрації жиру та інших твердих частинок із повітря. Щоб ці фільтри працювали з максимальною ефективністю, необхідно чистити їх приблизно раз на місяць вручну або мити в посудомийній машині. Завдяки спеціальному набору, який встановлюється додатково, витяжка може працювати в режимі рециркуляції повітря, роблячи його ще чистішим, ніж раніше, завдячуючи вугільному фільтру. Регулювання потужності витяжки. Завдяки трьом режимам роботи витяжки ви зможете регулювати необхідну вам потужність задля досягнення найкращих результатів приготування та чистого повітря на кухні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | відсутнє |
| Вага | 11.7 кг г |
| Тип | похила |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Діаметр вихідної отвори | 120-150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | є |
| Колір | Чорний |
| Комплект монтажний | є |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | загартоване скло |
| Потужність ламп | 2x3 Вт |
| Продуктивність | 638 куб. м/год |
| Пульт керування | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 596 х 750-1080 х 386 мм |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | сенсорно |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турборежим | є |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 192,65 ₴








