вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Холодильник Bosch KGN39VW316
- В наявності
- Код: KGN39VW316
52 162,65 ₴
38 639 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Холодильник Bosch KGN39VW316
Система Multi Airflow Рівномірне розподілення холодного повітря для збереження свіжості. Через вентиляційні отвори холодне повітря з морозильного відділення рівномірно розподіляється на всіх рівнях холодильної камери, завдяки цьому температура практично однакова у всій холодильній камері. Технологія NoFrost забезпечує повну відсутність льоду у морозильній камері. Необхідна за умов високої вологості повітря. Морозильну камеру не треба розморожувати, тому що в ній не утворюється крига, а заморожені продукти не покриваються інеєм. Проте необхідне гігієнічне чищення холодильника раз на півроку. Функція швидкого заморожування SuperFreezing Захист уже заморожених продуктів. Ця функція сприяє підтримці вибраної температури морозильної камери навіть при закладці великої партії свіжих продуктів, що зазвичай призводить до підвищення температури і може вплинути на умови зберігання вже заморожених продуктів. При включенні режиму швидкого заморожування морозильна камера охолоджуватиметься протягом 26 годин з максимально низькою температурою (-26°С), а потім автоматично перейде в попередній режим, наприклад, - 18°С. Використання цієї функції запобігає неплановому розморожуванню вже закладених продуктів, а нові продукти заморожуються швидше. Функція швидкого охолодження SuperCooling Захист уже охолоджених продуктів. Ця функція підтримує вибрану температуру холодильної камери навіть під час закладення великої партії свіжих продуктів. Також функція швидкого охолодження запобігає нагріванню продуктів, які вже зберігаються в холодильнику. При включенні режиму швидкого охолодження холодильна камера охолоджуватиметься протягом 6 годин з максимально низькою температурою (+2°С), а потім автоматично перейде в попередній режим, наприклад, +4°С. Відділення Chiller - це окреме відділення в холодильній камері, яке є прозорим контейнером з індивідуальним надходженням до нього охолодженого повітря. Діапазон температур у відділенні Chiller – від -2°C до +3°C, це дозволяє не лише довше зберігати певні продукти, а й швидко їх охолодити за потреби. Це оптимальне місце для зберігання таких свіжих продуктів як риба, м'ясо, птиця або раніше приготовлені страви. У контейнері CrisperBox з регулюванням рівня вологості овочі та фрукти залишаються довше свіжими та соковитими. Календар заморожування На фронтальних прозорих стінках боксів для заморожування або на внутрішній стороні дверцят морозильної камери можна побачити календар заморожування - рекомендації щодо термінів зберігання різних типів заморожених продуктів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Електронне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Зона свіжості | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 16 годин |
| Вага | 71.5 кг г |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 203x60x66 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 4 шт. |
| Енергоспоживання | 0,75 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 366 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Кліматичний клас | SN/N/ST/T |
| Колір | Білий |
| Контейнер для овочів | 3 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 4 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Наявність No Frost | холодильна + морозильна камера |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 87 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 279 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | немає |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Сигнал відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Стартова потужність | 100 Вт |
| Тип компресору | інверторний |
| Тип ручок | зовнішні |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 639 ₴









