вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Холодильник Bosch KGN39XW326
- В наявності
- Код: KGN39XW326
48 126,15 ₴
35 649 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Холодильник Bosch KGN39XW326
Переваги та особливості VitaFresh: довше зберігає свіжу їжу Здоровий спосіб життя ніколи не був таким простим. Контейнер VitaFresh створює ідеальні умови зберігання для вашої їжі завдяки надзвичайно низьким температурам та регульованому контролю вологості. Умови вологості в ящику можна регулювати, тому ваші фрукти та овочі довше залишаться свіжими. Світлодіодні світильники в холодильнику додають нову освітлювальну концепцію, гарантуючи рівномірний огляд без відблисків. Світлодіодні лампи споживають менше електроенергії, ніж звичайні, та служать протягом усього терміну служби приладу. Більше ніколи не розморожуйте холодильник NoFrost: забудьте про розморожування завдяки ідеальному захисту від утворення льоду - це економить час і зусилля. Висувна полиця для повного доступу до продуктів Безрамні скляні полиці особливо прості у використанні завдяки плавному висувному механізму. FreshSense: клімат-контроль Вашого холодильника Постійна температура в камері холодильника – вирішальний фактор у досягненні тривалого терміну зберігання продуктів. Датчики FreshSense постійно контролюють та підтримують температуру в холодильному та морозильному відділеннях. Таким чином, продукти будуть знаходитися в ідеальному стані, коли Ви захочете їх приготувати. Холодильник класу енергоефективності A++ споживає на 40% менше електроенергії, ніж прилад класу A. Попереджувальний сигнал зі звуком або світлом, коли дверцята закриті або виникає інша помилка. Захист заморожених продуктів від розморожування Додавання нових продуктів до морозильної камери підвищує внутрішню температуру, що може призвести до розморожування та втрати аромату заморожених інгредієнтів. Функція SuperFreezing забезпечує швидке заморожування нових продуктів та запобігає розморожуванню вмісту всередині морозильної камери. Прилади з функцією автоматичного заморожування повертаються до нормальної роботи після досягнення необхідної температури, щоб не витрачати зайву енергію. В результаті заморожені продукти зберігають смак.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Зона свіжості | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 16 годин |
| Вага | 72.3 кг г |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, лоток для льоду, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 203x60x66 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 4 шт. |
| Енергоспоживання | 0,75 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 366 л |
| Зовнішній дисплей | є |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Кліматичний клас | SN/N/ST/T |
| Колір | Білий |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 4 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Наявність No Frost | холодильна + морозильна камера |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 87 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 279 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | немає |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Сигнал відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Стартова потужність | немає даних |
| Тип компресору | інверторний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 649 ₴









