вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пральна машина Beko WUE6511XWW
Сертифікований режим ручного прання Woolmark Спеціальна програма для вовняних речей, які можна прати в машині Досі перете вовняний одяг вручну? Забудьте про це. Краще скористайтеся програмою догляду за одягом Woolmark, яка регулює оберти барабана для максимально обережного прання вовняних речей, які можна прати в машині. Тож вам більше не доведеться хвилюватися, що пральна машина зіпсує ваш улюблений вовняний светр. AquaWave Делікатніше прання завдяки хвилеподібній траєкторії в барабані Прання не завжди корисне для одягу. Саме тому вигнуте скло дверцят у системі AquaWave і лопатки спеціальної конструкції, що переміщують білизну хвильовими рухами всередині барабана, роблять процес прання менш шкідливим для одягу й більш ефективним. Тож коли наступного разу хтось похвалить вашу нову блузку, а ви відповісте «Та вона ж стара!», можливо, це буде недалеко від правди. Програма Daily Xpress Ідеальна чистота лише за 28 хвилин Якщо ви не хочете чекати цілу вічність, доки пральна машина закінчить свою роботу, спробуйте програму Daily Xpress. У режимі Daily Xpress ви зможете випрати повний комплект білизни лише за 28 хвилин за температури 30°C. Прання закінчиться ще до того, як ви встигнете подивитися чергову півгодинну серію улюбленого серіалу. Сертифікований режим ручного прання Woolmark Спеціальна програма для вовняних речей, які можна прати в машині Досі перете вовняний одяг вручну та сушите їх на свіжому повітрі? Забудьте про це. Краще скористайтеся програмою догляду за одягом Woolmark, яка регулює оберти барабана для максимально обережного прання та сушіння вовняних речей, які можна прати в машині. Тож вам більше не доведеться хвилюватися, що пральна машина із сушаркою зіпсує ваш улюблений вовняний светр.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Eco | немає |
| Smart керування | відсутнє |
| Інтенсив | немає |
| Автодозування миючого засобу | немає |
| Антиалергійна | немає |
| Бульбашок | є % |
| Біла тканина | нема |
| Вага | 55 кг г |
| Верхній одяг | немає |
| Вибір температури прання | немає |
| Тип | автомат |
| Вовна | є |
| Отжим | є |
| Відтермінування старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 600 х 840 х 440 мм |
| Гігієна | немає |
| Делікатне прання | немає |
| Джинсі | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дитячий одяг | немає |
| Додаткове полоскання | немає |
| Додаткові програми | очищення барабана / бавовна із замочуванням |
| Дозавантаження | через Старт/Пауза |
| Еко Бавовна | є |
| Завантаження (прання) | 6 кг |
| Завантаження (сушіння) | немає |
| Захист від дітей | є |
| Захист від протікання | є |
| Змішані тканини | немає |
| Клас ефективності віджиму | C |
| Клас ефективності прання | A |
| Кольорові тканини | немає |
| Колір | Білий |
| Конструкція барабана | цілісний |
| Кількість програм | 15 |
| Обробка парою | немає |
| Полоскання | є |
| Попереднє прання | немає |
| Привод | ремінний |
| Пухові вироби | є |
| Ручне прання | є |
| Рівень шуму віджиму | 75 дБ |
| Рівень шуму прання | 63 дБ |
| Синтетика | є |
| Сорочки | є |
| Споживання води | 40 л |
| Споживання електроенергії | 0,41 кВт/год |
| Спорт | немає |
| Сушіння | без сушіння |
| Темнина тканинна | немає |
| Технології | Aqua Wave/ Woolmark |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Тип керування | електромеханічне |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1000 об/хв |
| Шовк | немає |
| Щоденне прання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 466,65 ₴










