вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пральна машина із сушінням LG F2V5GG9T
AI DD Інтелектуальна система визначення властивостей тканини В пам’яті пральних машин LG AI DD попередньо завантажена база даних з 20 000 поєднань тканини. Аналіз цих даних дозволяє підібрати окремий алгоритм прання для кожного типу білизни. В результаті Ви отримуєте високу якість прання і до 18% менше пошкоджень тканини. Що таке AI DD? Інтелектуальна система визначення властивостей тканини AI DD здатна визначити не лише вагу, але й характеристики тканини, такі як щільність та м'якість. 2в1 Комплексний догляд за одягом Пральні машина LG з функцією сушки ідеально підходять для догляду за Вашим гардеробом. Економте простір у Вашому житлі та отримуйте чудові результати сушки без додаткових турбот. TurboWash Менше часу, більше життя З технологією TurboWash можна ефективно випрати білизну за всього за 59 хвилин. Витрачай менше часу на прання та більше - на свої потреби! Steam Турбота про здоров'я Технологія LG Steam видаляє до 99.9% побутових алергенів, дбаючи про здоров'я вашої сім'ї. Видалення до 99,9% алергенів Обробка парою знищує до 99,9% побутових алергенів. Збільшене завантаження Більше завантаження, той самий розмір Покращена система амортизаторів знижує рівень вібрацій під час прання. Це дозволило збільшити об’єм барабана майже не збільшуючи розміри корпусу пральної машини. Підвищена міцність та гігієнічність Елегантна наклакдка на дверцятах із загартованого скла більш стійка до подряпин, ударів і високих температур. Ребра барабана виконані зі нержавіючої сталі, яка має антибактеріальні властивості. Дизайн Сучасний та практичний Чіткіший дисплей та збільшений розмір перемикача програм з металевим покриттям для кращої ергономіки. Інтелектуальні функції Пральна машина LG AI DD оснащена технологією ThinQ, яка дозволяє завантажувати додаткові програми прання, а також керувати пральною машиною віддалено за допомогою смартфону. Пральна машина може стати частиною "Розумного дому", де всі пристрої LG об'єднані та керуються за допомогою голосового помічника, що робить ваше життя комфортнішим.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Клас енергоспоживання | A |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart керування | через Wi-Fi |
| Автодозування миючого засобу | немає |
| Тип | автомат |
| Відтермінування старту | немає даних |
| Габарити (ШхВхГ) | 600 х 850 х 470 мм |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Завантаження (прання) | 8.5 кг |
| Завантаження (сушіння) | 5 кг |
| Захист від дітей | є |
| Захист від протікання | немає даних |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Колір | Срібний |
| Кількість програм | 14 |
| Обробка парою | є |
| Привод | прямий |
| Рівень шуму віджиму | 70 дБ |
| Рівень шуму прання | 53 дБ |
| Споживання води | 33 л |
| Споживання електроенергії | 1,25 кВт/год |
| Сушіння | з сушінням |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Тип керування | електромеханічне |
| Швидкість віджимання | 1200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 454,90 ₴

