вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Духова шафа Vestfrost BOV 67 XTP
ЕМАЛЬ, ЩО ЛЕГКО ОЧИЩАЄТЬСЯ. Ми використовуємо емаль, що легко очищається, як стандартну у всіх наших духових шафах. УТОПЛЮВАНІ ПЕРЕМИКАЧІ. Легко втоплюються в панелі керування. Відсутність виступаючих частин полегшує догляд і має привабливий зовнішній вигляд. ХРОМОВАНІ НАПРЯМНІ. Напрямні з неіржавкої сталі забезпечують надійне положення дека в духовій шафі та легкість його переміщення, коли потрібно що-небудь на нього покласти або з нього прибрати. Напрямні можна знімати і мити в посудомийній машині. РОЗМОРОЖУВАННЯ. Ця спеціальна функція ідеально підходить для розморожування таких страв, як м'ясо, риба, хліб і печиво. Завжди у вашому розпорядженні. ТАЙМЕР. Завдяки застосуванню Таймера, легко спостерігати за процесом приготування їжі та керувати ним. Таймер полегшує контроль за часом випікання. ТЕЛЕСКОПІЧНІ НАПРЯМНІ. Телескопічні напрямні дають змогу легко витягти дека, навіть сильно завантажені, і підвищити експлуатаційну безпеку: дека міцно прикріплені до напрямних, і висування їх значною мірою знижує можливість опіків.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestfrost |
| Клас енергоспоживання | A |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 595 х 575 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 600 х 555 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гриль | електричний |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Довідник дверцят | немає |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | механічне |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кількість програм | 8 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очищення | емаль легкого очищення |
| Напруга | 220 В В |
| Об'єм | 69 л л |
| Перемикачі | поворотні + сенсорні |
| Потужність грилю | немає даних |
| Потужність під'єднання | 2600 Вт |
| Програми | верхнє + нижнє нагрівання, верхнє + нижнє нагрівання + конвекція, гриль, подвійний гриль, подвійний гриль + вентилятор, нижній нагрів + конвекція, розморожування |
| Підсвітка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Споживання електроенергії | 0.94 кВт/год |
| Термощуп | немає |
| Тип | Електрична |
| Тип напрямляючих | телескопічні |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 198,65 ₴










