вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Холодильник Vestfrost VD 142 RS
- В наявності
- Код: VD 142 RS
11 952,90 ₴
8 854 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Холодильник Vestfrost VD 142 RS
Практичний дизайн та компактність Завдяки компактним розмірам холодильник Vestfrost VD 142 RS можна легко помістити у невеликих житлових приміщеннях, не займаючи багато місця. Він має ряд переваг, які стануть у нагоді тим, хто цінує простір та зручність у житті. Eco режим енергоспоживання Економний режим аналізує роботу приладу Vestfrost за період використання та оптимізує робочий цикл для того, щоб мінімізувати використання електроенергії. Зміна напряму відкриття дверей Легко змінюйте напрямок відчинення дверей. При необхідності їх можна змінити на протилежний бік, якщо це найкраще підходить для вашої кухні. Налаштування полиць Можливість налаштування розміщення полиць на різних висотах, що дозволяє зберігати різні продукти за розмірами. Антибактеріальні ущільнювачі Дверні ущільнювачі холодильника Vestfrost VD 142 RS виготовлені з матеріалів, у складі яких є активний антигрибковий засіб, що перешкоджає утворенню плісняви та руйнуванню ущільнювача. Місткий обсяг Завдяки об'ємним ящикам у холодильнику Vestfrost VD 142 RS ви можете зберігати більше продуктів. Холодильник має оптимальний об'єм 88 літрів, що робить його універсальним помічником як для звичайної кухні, так і для комерційного приміщення. Захист від перепадів напруги Якщо напруга в мережі перевищить допустимі параметри, ваш пристрій Vestfrost відключиться від електромережі і відновить роботу в заданому режимі, як тільки напруга в мережі стабілізується. При цьому параметри налаштувань відновляться.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestfrost |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 11 годин |
| Вага | 26 кг г |
| Входить до комплекту | інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 82х48х50 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Енергоспоживання | 0,32 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 88 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Зона свіжості | відсутня |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Кліматичний клас | N-T |
| Колір | Срібний |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 2 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 1 шт |
| Наявність No Frost | відсутній |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | без морозильної камери |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 88 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | немає |
| Розташування морозильної камери | без морозильної камери |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Сигнал відчинених дверей | немає |
| Система розморожування морозильної камери | автоматична |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична |
| Стартова потужність | немає даних |
| Суперзаморозка | немає |
| Суперохолодження | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Тип холодильника | однокамерний |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 854 ₴









