вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Вбудована пральна машина Candy CBDO485TWME/1-S
Високотехнологічна пральна машина здатна не тільки випрати і продезінфікувати одяг - вона сушить його. Пройшовши цикл сухої обробки, речі готові до носіння. Залежно від типу тканини і крою деяким з них може знадобитися легке прасування для усунення заломів, але це більше виняток, ніж правило. Енергоефективність В епоху економії енергоресурсів все більше споживачів звертають увагу на енергоефективність побутової техніки. Високий клас енергоефективності А гарантує більш низьке споживання енергії та реальну економію вашого сімейного бюджету. Інверторний двигун Інверторний двигун забезпечить тиху та енергоефективну роботу Вашого пристрою! З кожним роком використання сучасних побутових приладів стає зручнішим. Новітньою технологією є інверторний двигун у пральній машині. Цей пристрій має масу переваг і характерних особливостей у порівнянні зі своїм попередником. Багато власників пральних машин вже встигли оцінити якість інверторних моторів. Smart Touch (NFC, WIFI) Італійський виробник техніки, крокуючи в ногу з часом, обладнав сучасні пральні машини приємними доповненнями. Пральна машина Candy Smart має можливість мобільної діагностики та управління пранням за допомогою мобільного пристрою через технологію NFC. Зараз за допомогою NFC і Wi-Fi смартфон перетворюється на зручний пульт керування машиною: за допомогою додатка користувач може запускати цикл прання, зупиняти його, налаштовувати окремі параметри і бачити, коли прання закінчиться. Easy Iron (легке прасування) Цей режим зводить до мінімуму утворення складок і зам'ятостей білизни. Ефект досягається завдяки поєднанню особливих температурних і механічних режимів прання та віджимання з оптимальною кількістю води. У результаті ви отримуєте білизну, яка не потребує додаткових зусиль для розгладження. Fuzzy Logic (рівень забруднення) Fuzzy Logic у пральній машині - це система вбудованих датчиків, які аналізуватимуть рівень забруднення білизни, а мікропроцесор пристрою розрахує тривалість прання. Крім рівня забруднення, сенсорні датчики допоможуть визначити характер забруднення, склад тканини і жорсткість води, щоб вибрати оптимальну щадну роботу. Mix Power System Mix Power System - революційна технологія прання від лабораторії компанії Candy Hoover Group. На початку прання мийний засіб і вода змішуються в окремому резервуарі МПС, отримуючи таким чином концентровану суміш. Потім суміш під сильним тиском подається в барабан, проникаючи глибоко у волокна тканини. У результаті споживач отримує 100% використання мийного засобу, підвищення ефективності використання, економію коштів і бездоганний результат гарантований багаторічними дослідженнями. Ця функція дає можливість прання за температури 20°С, з результатами 40°С. Відкладений старт З функцією відкладеного старту, ви зможете почати прання в будь-який момент. Ви зможете вибрати будь-який час для запуску протягом 24 годин. Більше ніяких неприємних запахів від мокрої білизни! Забудьте про величезні рахунки за електрику! Виберіть час, коли електрика коштує дешевше! Шерсть Цей цикл спеціально розроблений для вовняних виробів. Пульсуючий рух барабана пере одяг з ніжністю ручного прання. (Максимальне навантаження: 2 кг. Одяг має бути позначений як придатний для машинного прання). Схвалено Woolmark.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип управління | Електронне |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart керування | через NFC і Wi-Fi |
| Висота | 820 мм см |
| Відтермінування старту | є |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 596 х 820 х 525 мм |
| Глибина | 525 мм см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Завантаження (прання) | 8 кг |
| Завантаження (сушіння) | 5 кг |
| Захист від дітей | немає |
| Захист від протікання | немає |
| Клас ефективності віджиму | A |
| Клас ефективності прання | A |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 16 |
| Матеріал бака | полімер |
| Обробка парою | немає |
| Програми | швидке прання, делікатне прання, щоденне прання, синтетика, прання вовни, бавовна |
| Рівень шуму віджиму | 75 дБ |
| Рівень шуму прання | 48 дБ |
| Споживання води | 115 л |
| Споживання електроенергії | 5,44 кВт/год |
| Сушіння | з сушінням |
| Швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Ширина | 596 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 258,65 ₴










