вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Холодильник LG GW-B509SBUM
На 32% більш швидке та рівномірне охолодження у будь-якому відсіку холодильника Технологія DoorCooling+ забезпечує циркуляцію холодного повітря із верхньої частини холодильника, що підтримує однакову температуру навіть у важкодоступних зонах. Це значно зменшує перепад температур між дверима та внутрішнім простором холодильної камери, і дозволяє зберігати свіжими усі продукти. Тиха робота У нових холодильниках LG DoorCooling+ рівень шуму становить 36 дБ, що на 25% нижче, ніж у попередніх моделях. Холодильник працює безшумно та надійно, і не порушує ваш спокій удома. Smart Inverter компрессор Smart Inverter компресор – це зменшення шуму, стабільна підтримка заданої температури та економія електроенергії. FRESHBalancer Оптимальний рівень вологості Технологія FRESHBalancer дозволяє підтримувати оптимальну вологість для зберігання овочів та фруктів, що особливо важливо у літні місяці. За допомогою простого регулятора можна встановити потрібний режим роботи холодильника для зберігання різних видів продуктів. FRESHConverter Оптимальна температура залежить від типу продукту. FRESHConverter є технологією, що дозволяє вибирати оптимальний рівень температури залежно від типу продукту, який зберігається: м'ясо, риба та овочі. (-2℃: М'ясо/ 0℃: Риба / 3℃: Овочі). Металева пластина Металева пластина є додатковим джерелом охолодження та підкреслює вишуканий дизайн холодильника. Total No Frost Холодильники LG з технологією Total No Frost перешкоджають утворенню льоду та намерзанню вологи на стінках холодильника. Тепер Вам не потрібно регулярно розморожувати холодильник. Забудьте про неприємні запахи і насолоджуйтесь гігієнічною чистотою. Зручне зберігання Порядок та комфорт для Вашої кухні Зручність зберігання та постійний порядок у холодильнику тепер легко досяжні завдяки полиці для вина та складаній полиці у два етапи, які допоможуть економно та ергономічно організувати простір у Вашому холодильнику. Складна полиця Зручна для зберігання предметів будь-якого обсягу та величини Складна полиця дозволяє легко організувати місце для громіздких і високих предметів. Винна полиця Вміщує до 5 пляшок Кожен винний гурман оцінить зручну та витончену полицю для вина, яка дозволяє зручно зберігати до 5 пляшок одночасно. Елегантний та практичний мінімалізм Одночасно мінімалістичний та функціональний дизайн нового холодильника – це практичність та елегантність в одному корпусі. Стильний та зручний холодильник із нижньою морозильною камерою ідеально доповнить дизайн Вашої кухні. Wi-Fi з підключенням до ThinQ Технологія Wi-Fi з підключенням до ThinQ допоможе регулювати температуру у Вашому холодильнику у будь-який час та з будь-якої відстані. Ви можете налаштувати параметри температури та контролювати холодильник за допомогою гаджетів в режимі онлайн, а також отримувати повідомлення про неполадки. Технологія ThinQ Розумний контроль холодильника Технологія ThinQ допоможе регулювати температуру у Вашому холодильнику у будь-який час та з будь-якої відстані. Ви можете контролювати холодильник за допомогою смартфона, активувати режим "Швидке заморожування" в режимі онлайн, а також отримувати повідомлення про неполадки. Нульовий зазор Нульовий зазор дозволяє ставити холодильник впритул до стіни і поміщати його у вузький кухонний простір, але це не заважає повністю висувати ящики, навіть якщо дверцята відчинені лише на 90 градусів. Технологія контролю напруги Забезпечить безперебійну роботу Вашого холодильника навіть у разі перепаду напруги до 400 Вольт.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Зона свіжості | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 16 годин |
| Вага | 74 кг г |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 203х59.5х68.2 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 4 шт. |
| Енергоспоживання | 0,79 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 384 л |
| Зовнішній дисплей | є |
| Керування через Wi-Fi | є |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Колір | Чорний |
| Контейнер для овочів | 2 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 4 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Наявність No Frost | холодильна + морозильна камера |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 107 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 277 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | є |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Сигнал відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Стартова потужність | немає даних |
| Тип компресору | інверторний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 468,65 ₴










