вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Вбудована посудомийна машина Whirlpool WIC 3C33 PFE
POWER CLEAN Забудьте про попереднє прання. Технологія Power Clean забезпечує якісне миття навіть без попереднього миття вручну або замочування. КЛАС ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ А+++ Високий клас енергоефективності. З класом енергоефективності А+++ Ваша посудомийна машина подарує Вам ідеальні результати та заощадить електроенергію. 14 КОМПЛЕКТІВ Ніяких обмежень. Ця модель посудомийної машини дозволить Вам розмістити 14 комплектів посуду. POWERCLEAN PRO Потужні струмені води забезпечують видалення навіть найстійкіших плям. Інтелектуальні сенсори визначають рівень бруду та адаптують тиск води відповідним чином. Multizone. Мийте лише кілька предметів в обраному кошику, не витрачаючи багато води та електроенергії Повне заповнення посудомийної машини може зайняти багато часу. З посудомийною машиною Whirlpool немає необхідності щодня мити улюблену чашку вручну: завдяки опції Multizone ви можете мити лише кілька чашок або тарілок в обраному кошику, заощаджуючи воду та електроенергію. Мийте посуд одразу після їжі. Не потрібно чекати, поки набереться достатньо брудного посуду і посудомийна машина буде повністю завантажена, - кладіть посуд в обраний кошик і вмикайте опцію Multizone. Економне використання води та електроенергії. З опцією Multizone посудомийна машина регулює витрату води та тривалість циклу відповідно до кількості завантаженого посуду.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від протікання | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi-керування | немає |
| Індикація на підлозі | є |
| Інтенсивна мийка | є |
| Інші програми | ополіскування, попереднє ополіскування (замочування), повсякденне миття, делікатне миття, безшумне миття (нічне) |
| Багатофункціональні таблетки | є |
| Тип | повногабаритна |
| Висота | 82 см см |
| Витрати води: за цикл / за рік | 9.5 л за цикл / 2660 л за рік |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 60 х 82 х 56 см |
| Глибина | 55.5 см см |
| Еко-режим | є |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік | 830 Вт за цикл / 238 кВт за рік |
| Захист від дітей | немає |
| Захист від перепадів напруги | немає |
| Звуковий сигнал по завершенню | є |
| Клас ефективності миття | A |
| Клас ефективності сушіння | A |
| Колір | Білий |
| Кількість комплектів посуду | 14 |
| Кількість кошиків | 3 |
| Кількість програм миття | 8 |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Наявність ополіскувача | є |
| Наявність солі | є |
| Обробка парою | є |
| Підсвічування камери | немає |
| Регулювання висоти кошика | верхнього кошика |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Самоочисна система фільтрації | є |
| Таймер відстрочки старту | є |
| Тип | повновбудовувані |
| Тип двигуна | інверторний |
| Тип сушіння | конденсаційна |
| Третій додатковий кошик | є |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 59.8 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 048,65 ₴










