вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Вбудована мікрохвильова піч Samsung MG22M8074AT/UA
- В наявності
- Код: MG22M8074AT/UA
15 523,65 ₴
11 499 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Вбудована мікрохвильова піч Samsung MG22M8074AT/UA
Розігрівання з грилем Функція розігрівання з грилем забезпечує ідеальну текстуру і колір вашого блюда, завдяки чому воно виглядає напрочуд апетитним. Час приготування подовжується на 30 секунд, щоб отримати підрум"янене, хрустке блюдо з використанням грилю. Функція збереження тепла Якщо Ви готуєте декілька блюд, то функція підтримки тепла дозволяє витримувати приготовані блюда при відповідній температурі і не дає їм перегрітися. В результаті блюдо залишається як свіжоприготоване, тепле і соковите, готове до подання на стіл. Швиидке розморожування Функція швидкої разморозки дозволяє розморозити продукти, зберігши їх свіжість і текстуру. Ви зможете насолодитися прекрасним смаком м"яса, птаха, риби, хліба, тістечок і фруктів у будь-яку пору року. Легке очищення і довговічність Міцне Біокерамічне покриття має гладку поверхню, легко очищається без використання абразивних чистячих засобів і, крім того, не втрачає колір навіть після тривалої експлуатації. Покриття не схильне до корозії, не дряпається і служить довго. Економія електроенергії в режимі очікування Режим економії ECO Mode забезпечує мінімальне енергоспоживання в режимі очікування, що зменшить ваші рахунки за електрику.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Випічка | немає |
| Внутрішнє покриття | біокераміка |
| Відкидні дверцята | немає |
| Габарити | 595 х 380 х 320 мм |
| Габарити ніші для вбудовування | 564 х 362 х 550 мм |
| Діаметр піддону | 25.5 см |
| Колір корпусу | чорний/нержавіюча сталь |
| Максимальна потужність гриля | 1100 Вт |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 22 л л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 850 Вт |
| Решітка для гриля | є |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | теновий |
| Тип керування | сенсорно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 499 ₴








