вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%24 дні
Мультипіч Gorenje AF1409DB
- В наявності
- Код: AF1409DB
4 035,15 ₴
2 989 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мультипіч Gorenje AF1409DB
Gorenje AF1409DB – ефективна мультипіч від компанії Gorenje. Такий прилад поєднує в собі сучасний кухонний гаджет та традиції приготування в традиційній печі. Все завдяки особливій формі чаші та потокам повітря. Чаша мультиварки виготовлена у сферичній формі. Це дозволяє повітрю ефективніше циркулювати всередині мультиварки, створюючи таким чином можливість рівномірного приготування страви. Gorenje AF1409DB нагріває повітря всередині завдяки індукційній технології з автоматичним регулюванням під час приготування. Технологія Multicook&Stir готує страву самостійно без втручання користувача. Тому більше не потрібно часто відкривати кришку під час приготування та перемішувати. Чаша пристрою має антипригарні характеристики, тому ви можете не переживати за вашу страву, а також не використовувати масло, часто шкідливе при високих температурах. Gorenje AF1409DB оснащена внутрішньою автоматичною лопаткою, яка перемішує страву сама та забезпечить рівномірне приготування. Після приготування чаша автоматично ополіскується, щоб простіше було її мити. У процесі приготування користувач може змінити температуру і час приготування страви, якщо плани змінилися. Функція підігріву автоматично підтримуватиме температуру всередині чаші ще після завершення готування. Gorenje AF1409DB можна купити за зручною ціною та переконатися у відмінному співвідношенні ціни та якості. Користувач може самостійно налаштувати різні зручні функції, такі як вимкнення звуку та скасувати функцію підігріву вже в процесі готування.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вага | 4.5 кг г |
| Габарити | 28 х 34 х 30.6 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Знімна чаша | є |
| Кришка | знімна |
| Кількість програм | 9 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 3.5 л |
| Оглядове вікно | відсутнє |
| Потужність | 1400 Вт Вт |
| Програми | фрі, курка, м’ясо, риба, піца, овочі, нагетси |
| Робоча температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴









