вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Холодильник Grifon NFN-185X
- В наявності
- Код: NFN-185X
26 391,15 ₴
19 549 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Холодильник Grifon NFN-185X
GRIFON – український бренд побутової техніки високої якості, який завжди піклується про комфорт вашого життя. У виробництві ми ретельно контролюємо якість матеріалів для нашої продукції, щоб піклуватися про ваше здоров'я. Техніка GRIFON виготовляється на заводах з багаторічною історією. Весь процес виробництва суворо контролюється, а якість продукції бренду підтверджено сертифікатами Європи та України. ВИРОБНИЦТВО Виробництво ми обираємо за такими критеріями: - висока культура виробництва - використання передових технологій; - лідируючі позиції серед заводів-виробників; - контроль якості на кожному етапі від сировини до готової продукції; - надійність та лояльність до партнерів; - гарантійний супровід. Холодильник Grifon NFN-185X — важливе доповнення вашої кухні. Місткий та сучасний холодильник має прослужити як мінімум 10 років без додаткового техобслуговування. Торгова марка Grifon робить акцент на надійності технологій та матеріалів для подовження терміну служби техніки. При цьому вартість техніки для кухні доступна середнєстатистичному споживачеві. Зовнішні характеристики. Модель NFN-185X виконана у металевому кольорі, що гармоную з сучасними кухонними інтер’єрами різних тонів. Холодильник висотою 188 см має два відділення: -основне, зверху — для свіжих продуктів; -морозильне, знизу — для глибокої заморозки. Він надійно стоїть на чотирьох ніжках, які можна відрегулювати за висотою кожну окремо, якщо підлога нерівна. Більше полиць — більше простору. Основний відділ холодильника розрахований на 224,4 літра та має чотири полиці з загартованого скла. На них можна розмістити необхідні продукти, а якщо щось не вміщається по габаритах — висота полиць регулюється. Тут же знизу є шафа для свіжих овочів та фруктів, де зберігається рівномірна температура. Широкі та глибокі кармани на дверцятах допоможуть безпечно зберігати пляшки та картонні пакети. Усього 5 карманів — два великих та три поменше. Морозильна камера вміщує до 85,6 літра і готова до глибокої заморозки зі швидкістю 3,89 кг продуктів за добу. Можна відокремити м’ясо та рибу від свіжозаморожених овочів та фруктів, завдяки трьом окремим пластиковим шафам. Робочі технології. Виробники позначили кліматичний клас Grifon NFN-185X як нормальний та субтропічний. Тобто “за бортом” холодильника може бути температура від +16 до +38 °С і це ніяк не вплине на його роботу. За добу пристрій споживає 293 кВт та належить до класу енергоефективності “А+”. Регулятор температури знаходиться всередині основного відсіку, зверху, що вбереже вас від випадкового перемикання режимів холоду.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grifon |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Електронне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 8 годин |
| Вага | 59.5 кг г |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, лоток для льоду, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 188х59.5х63 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 5 шт. |
| Енергоспоживання | 0,8 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 310 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Зона свіжості | відсутня |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Кліматичний клас | N/ST |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 4 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Наявність No Frost | холодильна + морозильна камера |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 85.6 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 224,4 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 3.89 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | є |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Сигнал відчинених дверей | немає |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Стартова потужність | немає даних |
| Суперзаморозка | немає |
| Суперохолодження | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 549 ₴









