вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1B
- В наявності
- Код: MO20E1B
4 656,15 ₴
3 449 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1B
AquaClean Автоматичне очищення без мийних засобів Внутрішню поверхню печі можна очистити наповнивши керамічну чашку чи чашку з теплотривкого скла водою з-під крану і активізувавши програму AquaClean. Бруд на стінках розм"якшиться парою, що утвориться. Після закінчення програми витріть внутрішню поверхню пічки вологою ганчіркою. LED освітлення Яскраве та економне Світлодіодне освітлення забезпечує відмінне та високоефективне освітлення. Воно працює у тридцять разів довший за звичайні лампи, і економить в десять разів більше енергії. Мікрохвилі Мікрохвилі для швидкого готування Мікрохвилі є електромагнітні хвилі, які збуджують рух молекул води в їжі. Цей рух генерує енергію, яка нагріває, готує або розморожує їжу. Завдяки швидкому і ефективному проникненню мікрохвиль у їжу, страви готуються набагато швидше, ніж при звичайних способах приготування. Запобіжник Безпека перед усім Запобіжник гарантує безпечну роботу мікрохвильової печі. Він автоматично перериває будь-яку програму у разі відкриття дверцят. Швидкий старт Необхідне швидке нагрівання Завдяки швидкому нагріванню їжі, що активується одним дотиком, функція швидкого старту виявиться особливо зручною, коли ви просто не можете дочекатися своєї гарячої їжі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Випічка | немає |
| Відкидні дверцята | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 257 х 451 х 343 мм |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Максимальна потужність гриля | немає |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Об'єм | 20 л л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решітка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | без гриля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 449 ₴




