вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пральна машина з сушінням Bosch WNA14400ME
Ефективний цикл прання та сушіння всього за 60 хвилин Тепер ви можете ретельно випрати та висушити білизну всього за одну годину. Ця програма підходить для слабозабрудненого одягу, а також для прання та сушіння таких тканин як бавовна або льон. Максимальне завантаження 1 кг. Сушить так само добре, як і стирає, до 6 кг, все за один раз Немає місця для сушильної машини? Не засмучуйтесь, пральна машина Bosch з функцією AutoDry сушить так само ефективно, як і стирає. AutoDry з постійним вимірюванням рівня вологості автоматично забезпечує необхідний рівень сухості білизни. Повністю налаштовані програми прання та сушіння для кожного типу тканини забезпечують найкращі результати, щоразу. Стирайте та сушіть до 6 кг білизни за один раз або просто стирайте до 9 кг. 10 років гарантія на мотор EcoSilence Drive Точні налаштування двигуна з інверторним керуванням, який м'яко і без ривків обертає барабан, забезпечують дбайливе прання. Безщітковий і енергоефективний двигун нового покоління EcoSilence Drive працює значно тихіше, ніж звичайні мотори. Завдяки відсутності тертя він надійніший і довговічніший за звичайні мотори і має гарантію на 10 років. Ефективний цикл прання та сушіння всього за 60 хвилин Тепер ви можете ретельно випрати та висушити білизну всього за одну годину. Ця програма підходить для слабозабрудненого одягу, а також для прання та сушіння таких тканин як бавовна або льон. Максимальне завантаження 1 кг. Антивібраційні бічні панелі Технологія AntiVibration знижує вібрацію та забезпечує більшу стабільність у процесі прання та віджиму. SpeedPerfect: ідеально чиста білизна на 65% швидше SpeedPerfect – це спеціальна функція, розроблена для ситуацій, коли час має значення. Зі SpeedPerfect ви можете скоротити час прання до 65% без шкоди для результату. Її можна використовувати у поєднанні з більшістю програм, різними завантаженнями та типами тканин. Наприклад, вибравши програму Змішаної білизни у поєднанні зі SpeedPerfect, ви можете випрати до 4 кг білизни всього за 45 хвилин.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас енергоспоживання | B |
| Тип управління | Електронне |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Eco | є |
| Smart керування | відсутнє |
| Інтенсив | є |
| Автодозування миючого засобу | є |
| Антиалергійна | є |
| Бульбашок | є % |
| Біла тканина | нема |
| Верхній одяг | немає |
| Тип | автомат |
| Вовна | є |
| Отжим | є |
| Відтермінування старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 598 х 848 х 590 мм |
| Гігієна | немає |
| Делікатне прання | є |
| Джинсі | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дитячий одяг | немає |
| Додаткове полоскання | є |
| Додаткові програми | 20°C (прання в холодній воді) / легке прасування |
| Дозавантаження | через додаткову кнопку |
| Еко Бавовна | немає |
| Завантаження (прання) | 9 кг |
| Завантаження (сушіння) | 6 кг |
| Захист від дітей | є |
| Захист від протікання | є |
| Змішані тканини | є |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Кольорові тканини | є |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 14 |
| Матеріал бака | полімер |
| Обробка парою | немає |
| Полоскання | є |
| Попереднє прання | є |
| Привод | ремінний |
| Пухові вироби | немає |
| Ручне прання | немає |
| Рівень шуму віджиму | 69 дБ |
| Рівень шуму прання | 45 дБ |
| Синтетика | немає |
| Сорочки | немає |
| Споживання води | 143 л |
| Споживання електроенергії | 0,77 кВт/год |
| Спорт | немає |
| Сушіння | з сушінням |
| Темнина тканинна | немає |
| Технології | Aqua Stream |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Шовк | є |
| Щоденне прання | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 848,65 ₴










