вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Сушильна машина Candy ROEH8A2TCEX-S
RapidO RapidO – це найшвидша та зручніша у використанні сушильна машина, що забезпечує максимально швидке та якісне сушіння за допомогою 7 швидких програм тривалістю менше 1 години. Ваші вовняні речі в хороших руках Не турбуйтеся про те, що ваші вовняні речі можуть сісти після сушіння: ваша сушильна машина знає як поводитися з вовною та іншими делікатними тканинами. Просто встановіть програму сушіння вовняних виробів, сертифіковану Woolmark. Завдяки особливому обертанню барабана та розумному контролю температури ваші речі будуть висушені максимально акуратно. Максимальна гнучкість З функцією відкладеного запуску вам більше не доведеться витрачати час на сушіння. Ви зможете почати сушіння у зручний для вас час, вибравши будь-який час протягом 24 годин. Ви можете почати сушіння вночі, коли вартість електроенергії менша, або коли ви на роботі, щоб до вашого приходу одяг уже був сухим. Світ функцій, що підключаються ЗА допомогою програми simply-Fi і підключення через Wi-Fi ви отримуєте доступ до широкого вибору розумних функцій: віддалене керування, поради по сушінню білизни, статистика використання, контроль за станом машини і самодіагностика несправностей Дистанційне керування Як висушити ваші улюблені джинси чи улюблену сорочку? Ви можете керувати процесом сушіння за допомогою голосу, використовуючи смартфон та програму Simply-Fi. Ваш улюблений цикл у вас під рукою! Зберігайте ваші улюблені налаштування! З новою функцією «Пам’ять», коли ви оберете найкращі налаштування для кожного режиму сушіння, ви зможете одразу їх зберегти. Заощаджуйте сили завдяки комфортному завантаженню та розвантаженню речей Розташований вище звичайного великий завантажувальний люк і зручна панель керування Touch Console в сушильній машині Candy RapidO дозволяють полегшити процес завантаження та вивантаження білизни. Знайдіть ідеальний режим прання Ви можете взаємодіяти з сушильною машиною через додаток Candy Simply-Fi і отримувати доступ до розширених можливостей, таких як запуск більше 20 додаткових програм сушіння, швидкий доступ до часто використовуваних програм, створення власних режимів сушіння. Запобігання зминанню Candy знає, як важливо заощаджувати ваш час, і тому ми створили функцію супер легкого прасування. Спеціальний сенсор проаналізує ситуацію та допоможе створити ідеальну вологість усередині барабана, також скоригувавши обертання барабана для утворення найменшої кількості складок та заломів, щоб ви змогли погладити ваш одяг вдвічі швидше. Вдвічі менше складок, удвічі менше часу на прасування!Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | через Wi-Fi |
| Індикація заповнення ємності для конденсату | немає |
| Блокування від дітей | немає даних |
| Вага | 41.2 кг г |
| Відкладений старт | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 596 х 850 х 585 мм |
| Захист від протікання води | немає даних |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 16 |
| Максимальне завантаження | 8 кг |
| Налаштування часу сушіння | є |
| Обробка парою | відсутня |
| Перенавішування дверей | відсутнє |
| Програми | щоденне сушіння 59 хв, щоденне сушіння 45 хв, еко 30 хв, освіження речей, спортивні речі, розгладжування складок, мале завантаження, шерсть (WOOLMARK), сорочки, синтетика, темні та кольорові речі, джинси, білі речі, бавовна |
| Підсвічування сушильного барабана | без підсвічування |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | фронтальний |
| Тип зливу | вбудований контейнер |
| Тип сушіння | тепловий насос |
| Встановлення в колону | є |
| Установка ступеня сушіння | є |
| Шланг для відведення конденсату | не входить до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 934,65 ₴










