вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пральна машина Samsung WW65AG4S20CEUA
Режим Hygiene Steam Забезпечте глибоке та гігієнічне очищення одягу за допомогою пари. При пранні в цьому режимі видаляється застарілий бруд, 99,9% бактерій і деактивуються алергени від кліщів із домашнього пилу. Цикл прання в режимі Hygiene Steam зменшує кількість алергенів від кліщів із домашнього пилу, кішок, собак, від пилку трав та плісняви. Очищення барабана Підтримуйте гігієнічну чистоту внутрішньої поверхні барабана пральної машини. Функція очищення барабана видаляє 99,9% бактерій, що спричиняють появу запаху. Вам не потрібен агресивний або дорогий миючий засіб, оскільки в цьому режимі використовується комбінація замочування, полоскання та високошвидкісного обертання. А ще машина автоматично повідомлятиме вам, коли потрібно зробити очищення. Технологія Digital Inverter Пральна машина, розрахована на довгий термін служби, має всю необхідну потужність, знижує рівень шуму і при цьому споживає менше енергії, ніж звичайна пральна машина, тому вона також дбайливіше ставиться до вашого гаманця. Лоток StayClean Drawer Припиніть витрачати миючий засіб і уникайте набридливого чищення висувного лотка. Лоток StayClean Drawer забезпечує змив велику частину прального засобу спеціально розробленою системою промивання водою. Таким чином, у лотку залишається менше невикористаного прального засобу.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип управління | Електронне |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Eco | немає |
| Smart керування | відсутнє |
| Інтенсив | є |
| Автодозування миючого засобу | немає |
| Антиалергійна | є |
| Бульбашок | є % |
| Біла тканина | нема |
| Вага | 51 кг г |
| Верхній одяг | немає |
| Тип | автомат |
| Вовна | є |
| Отжим | є |
| Відтермінування старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 600 x 850 x 450 мм |
| Гігієна | немає |
| Делікатне прання | є |
| Джинсі | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дитячий одяг | немає |
| Додаткове полоскання | є |
| Додаткові програми | очищення барабана / постільна білизна |
| Дозавантаження | через Старт/Пауза |
| Еко Бавовна | є |
| Завантаження (прання) | 6.5 кг |
| Завантаження (сушіння) | немає |
| Захист від дітей | є |
| Захист від протікання | немає даних |
| Змішані тканини | є |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Кольорові тканини | є |
| Колір | Білий |
| Конструкція барабана | цілісний |
| Кількість програм | 16 |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обробка парою | є |
| Полоскання | є |
| Попереднє прання | є |
| Привод | ремінний |
| Пухові вироби | немає |
| Ручне прання | немає |
| Рівень шуму віджиму | 75 дБ |
| Рівень шуму прання | 56 дБ |
| Синтетика | є |
| Сорочки | немає |
| Споживання води | 33,41 л |
| Споживання електроенергії | 0,68 кВт/год |
| Спорт | немає |
| Сушіння | без сушіння |
| Темнина тканинна | немає |
| Технології | Digital Inverter / Steam |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Шовк | немає |
| Щоденне прання | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 391,15 ₴









