вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Asus 23.8" VZ24EHF (90LM07C0-B01470) IPS Black
ASUS VZ24EHF – це сучасний ігровий монітор із діагоналлю 23,8 дюйма роздільною здатністю Full HD (1920x1080). Він відзначається неймовірно тонким корпусом: його мінімальна товщина складає всього 6,5 мм. IPS-панель монітора забезпечує широкі кути огляду (178°), а підтримка адаптивної синхронізації Adaptive-Sync за частоти оновлення екрана 100 Гц підвищує якість зображення при показі динамічних сцен у фільмах та іграх. Ця модель також має чудову ергономіку, оскільки в ній реалізовані технології Eye Care: фільтрація синього світла та мінімізація мерехтіння, сертифіковані незалежною лабораторією TÜV Rheinland. Частота оновлення 100 Гц – плавне відображення. Монітор оснащений панеллю з високою частотою оновлення 100 Гц і технологією Adaptive-Sync для усунення неприємного ефекту розриву кадру та зменшення затримки відображення. Зображення на ній оновлюється в 1,67 раза швидше, ніж на панелі зі стандартною частотою оновлення 60 Гц, тому ігри, мультимедійні розваги та щоденні завдання отримують недосяжну раніше плавність відображення. Тонкий безрамковий монітор. Новий монітор ASUS виконано в неймовірно витонченому корпусі, який буде чудово виглядати в будь-якому інтер’єрі. Його товщина в найтоншій точці становить усього 6,5 мм. Завдяки відсутності рамки навколо екрана він чудово підходить для мультимоніторних конфігурацій, які забезпечують ще більше занурення у віртуальний світ. Екологічні стандарти. Монітор ASUS VZ24EHF пройшов суворі тестування на відповідність вимогам провідних міжнародних екологічних стандартів. Це тестування охоплювало повний спектр актуальних критеріїв, незалежну верифікацію та структуровану систему постійного вдосконалення.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 2.85 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 540 x 392 x 210 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1300:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 75x75 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 19 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 316,65 ₴






