вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Acer Aspire 3 A315-35 (NX.A6LEU.02E) Silver
Ноутбук Aspire 3 забезпечує всі необхідні засоби для виконання щоденних завдань. Завдяки поєднанню потужних технологій і продуманого дизайну цей пристрій є ідеальним як для роботи, так і для відпочинку. Сила бездротового з"єднання Продумане розташування бездротової антени Wi-Fi 5 (802.11ac) дозволяє підтримувати сильний, стабільний бездротовий сигнал. Оптимізовані цифрова веб-камера та мікрофон забезпечують неперевершену якість зображення та звуку під час відеодзвінків. Порти на всі випадки Aspire 3 забезпечує можливість під"єднання найрізноманітніших засобів. Ноутбук оснащено усіма необхідними портами, зокрема USB3.1, USB2.0, HDMI тощо. Працюйте ще ефективніше із точною сенсорною панеллю, яка є чутливішою до дотику, ніж традиційні сенсорні панелі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Pentium N6000 |
| Тип процесора | A6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 40 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,7 кг г |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 363.4х238.4х19.9 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Aspire |
| Серія процесора | Intel Pentium |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,1 - 3,3 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 733,65 ₴








