вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Духова шафа Electrolux EOF5C50BZ
Духова шафа 600 SurroundCook забезпечить рівномірне приготування найрізноманітніших страв: від хрусткої смаженої курки до ніжного безе. Духова шафа подбає про стабільність температури всередині камери за допомогою вентилятора, який забезпечить циркуляцію повітря і тепла. Тепер вам уже не доведеться повертати страви або підлаштовувати листи. Багаторівневе приготування - рівномірне приготування. Оцініть рівномірність приготування на кількох рівнях. Додатковий нагрівальний контур забезпечує рівномірне нагрівання на двох рівнях. Це ідеальне рішення для печива нашвидкуруч і пишних пирогів. Каталітичне очищення: духова шафа очистить себе сама. Система каталітичного очищення дасть змогу розпрощатися з нашаруваннями жиру та залишків їжі. Система самоочищення починає працювати автоматично після досягнення духовою шафою температури в 250 °C. Тепер очищення духової шафи не складе труднощів. РК-дисплей із таймером забезпечить точність налаштувань. Світлодіодний дисплей із таймером дає змогу з легкістю відстежувати стан страв. Він також дає змогу задати точний час приготування і стежити за стравами, що готуються. Контроль духової шафи не складе великих труднощів. Тепер ви зможете сконцентруватися на розкритті свого кулінарного творчого начала. Рівномірне приготування: швидко й ефективно. Система Even Cooking розподіляє тепло по всьому об’єму духової шафи, забезпечуючи рівномірне приготування. Усе це без необхідності повертати страву. Ця технологія прискорює розігрівання духової шафи, заощаджуючи як ваш час, так і електрику. Золота скоринка гриля. Від хрусткого бекону до моцарели, що пузириться, - добийтеся від гриля більшого, ніж будь-коли. Ідеальне доповнення до хрустких курячих крилець і сиру халумі, що тане в роті.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас енергоспоживання | A |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 594 х 590 х 560 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 593 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гриль | електричний |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Довідник дверцят | немає |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | електромеханічне + сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Кількість програм | 9 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очищення | каталітичний |
| Напруга | 220-230 В В |
| Об'єм | 65 л л |
| Перемикачі | поворотні утоплювані + сенсорні |
| Потужність грилю | немає даних |
| Потужність під'єднання | 2090 Вт |
| Програми | нижній нагрів, традиційна кулінарія, розморожування, приготування з вентилятором, малий гриль, волога конвекція, гаряче повітря, турбо-гриль |
| Підсвітка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Споживання електроенергії | 0.89 кВт/год |
| Термощуп | немає |
| Тип | Електрична |
| Тип напрямляючих | телескопічні + решітчасті |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 751,90 ₴










