вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пральна машина Gorenje WNHPI60SCSIR/UA
SteamTech Додаткова обробка парою наприкінці програми ефективно розгладжує тканину. Пара проникає в тканину наскрізь, пом’якшує і розгладжує волокна, позбавляючи необхідності гладити одяг. DelayEnd Функція відстрочення закінчення прання дозволяє запрограмувати завершення програми на зручний для вас час. Це також дозволяє скористатися нижчими тарифами на електроенергію. Одяг буде випраний відповідно до обраної програми і готовий до сушіння. Inverter PowerDrive motor Тихий, але потужний двигун забезпечує довгий термін служби пральної машини і економить енергію при кожному пранні. QuickWash 15’ Слабко забруднену білизну можна просто освіжити за 15 хвилин при температурі 30° С. Ваш улюблений одяг завжди буде напоготові. DrumClean Прання з пральним порошком за низьких температур створює сприятливі умови для розвитку бактерій, через що чиста білизна може мати неприємний запах. Програма DrumClean усуває бактерії в баку машини, дбаючи про ідеальну чистоту та свіжість білизни. SnowFlake drum Завдяки унікальній конструкції барабана Snowflake ваша білизна стиратиметься і сушиться дбайливо та ефективно.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Eco | є |
| Smart керування | відсутнє |
| Інтенсив | немає |
| Автодозування миючого засобу | немає |
| Антиалергійна | немає |
| Бульбашок | є % |
| Біла тканина | нема |
| Вага | 64 кг г |
| Верхній одяг | немає |
| Тип | з баком |
| Вовна | є |
| Отжим | є |
| Відтермінування старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 850 х 735 мм |
| Гігієна | є |
| Делікатне прання | немає |
| Джинсі | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дитячий одяг | є |
| Додаткове полоскання | немає |
| Додаткові програми | очищення барабана / 20°C (прання в холодній воді) |
| Дозавантаження | через Старт/Пауза |
| Еко Бавовна | немає |
| Завантаження (прання) | 6 кг |
| Завантаження (сушіння) | немає |
| Захист від дітей | є |
| Захист від протікання | немає |
| Змішані тканини | є |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Кольорові тканини | немає |
| Колір | Білий |
| Конструкція барабана | цілісний |
| Кількість програм | 15 |
| Обробка парою | є |
| Полоскання | є |
| Попереднє прання | немає |
| Привод | ремінний |
| Пухові вироби | є |
| Ручне прання | немає |
| Рівень шуму віджиму | 76 дБ |
| Рівень шуму прання | 58 дБ |
| Синтетика | є |
| Сорочки | немає |
| Споживання води | 37 л |
| Споживання електроенергії | 0,65 кВт/год |
| Спорт | є |
| Сушіння | без сушіння |
| Темнина тканинна | є |
| Технології | Inverter Direct Drive / SteamTech/ SnowFlake Drum |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Тип керування | електромеханічне |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1000 об/хв |
| Шовк | немає |
| Щоденне прання | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 454,65 ₴






