вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Вбудований холодильник Whirlpool WHSP70T121
ХОЛОДИЛЬНИК З НАЙБІЛЬШИМ ОБСЯГОМ У СВОЄЇ КАТЕГОРІЇ, ЩЕ БІЛЬШЕ МІСЦЯ ДЛЯ УЛЮБЛЕНИХ ПРОДУКТІВ! +50% додаткового обсягу Корисний об’єм холодильника складає 394 л, що забезпечує +50% додаткового місця для всіх ваших продуктів. Технологія ZenInverter Охолоджує дуже ефективно, працюючи дуже тихо. Total No Frost із металевою стінкою Multiflow Більше ніякого розморожування холодильника вручну Система вентиляції Multiflow забезпечує ідеальну циркуляцію холодного повітря в холодильному та морозильному відділеннях, запобігаючи конденсації та утворенню льоду. Невидимий монтаж Сучасна та вдосконалена технологія монтажу Нова рейкова система преміум-класу забезпечує ідеальний дизайн для вашої кухні та пропонує гнучке рішення із прихованими петлями та інтегрованими напрямними. Вона працює так само, як і традиційна система, але при цьому повністю прихована за дверцятами холодильника. Технологія 6th Sense Технологія 6th Sense Control легко виявляє коливання температури та швидко відновлює ідеальну температуру для оптимального зберігання продуктів. FreshBox+ Ящик з регулятором вологості для зберігання фруктів та овочів у оптимально свіжому стані та зовнішньому вигляді. FreshBox 0° Ящик зберігає ідеальну температуру (близько 0°) для зберігання свіжого м’яса та риби. Швидке охолодження Оптимальне охолодження ідеально підходить для розміщення великої кількості їжі та напоїв у холодильному відділенні. Швидке заморожування Швидке та оптимальне заморожування ідеально підходить для розміщення дуже великої кількості продуктів у морозильній камері.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Зона свіжості | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Суперохолодження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 9 годин |
| Габарити (ВхШхГ) | 193.5х69х55.1 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 5 шт. |
| Дисплей | немає |
| Енергоспоживання | 0,70 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 394 л |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Корисний об'єм морозильної камери | 99 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 295 л |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 5 шт /загартоване скло |
| Наявність No Frost | холодильна + морозильна камера |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | є |
| Розмір вбудовування (ШхВхГ) | 710-720 х 1940-1944 х 560 мм |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Сигналізація відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Суперзаморожування | є |
| Тип керування | електронне |
| Тип ручок | приховані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 723,80 ₴










