вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук HP 250 G10 (725K7EA) Dark Ash Silver
Компактний та міцний ноутбук HP 250 G10 - це чудове рішення як для роботи, так і для розваг. Надійний 10-ядерний процесор Intel Core, інтегрована графічна система Intel Iris Xe та швидка оперативна пам’ять допоможуть ефективно реалізувати проекти різних рівнів складності. Встановлена операційна система Windows 11 Pro забезпечує високу продуктивність та захист даних. Вбудовані HD веб-камера, два стереодинаміки та двонаправлені мікрофони із шумозаглушенням роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Ноутбук HP 250 G10 оснащений безшумною клавіатурою з цифровим блоком та українською розкладкою клавіш. Високоточний чутливий тачпад робить навігацію простою. Використовуйте порти HDMI, два USB-A та один USB Type-C для підключення усіх необхідних периферійних пристроїв, моніторів, проекторів тощо. Бездротові технологій Wi-Fi 6 та Bluetooth 5.3 забезпечують швидкий обмін даними як в мережах так і з периферійними пристроями. Тонкі рамки дозволяють з користю використовувати робочий простір, а легка вага робить ноутбук HP 250 G10 зручним для перенесення.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Iris Xe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 41 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,52 кг г |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 360х236х18.6 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | 250 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | SVA |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,3 - 4,6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 057,65 ₴






