вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук HP 255 G9 (6A1U7EA) Dark Ash Silver
Компактний та міцний ноутбук HP 255 G9 - це чудове рішення як для роботи, так і для розваг. Надійний процесор AMD Ryzen та швидка оперативна пам’ять допоможуть ефективно реалізувати проекти різних рівнів складності. Встановлена операційна система Windows 11 Pro забезпечує високу продуктивність та захист даних. Вбудовані HD веб-камера, два стереодинаміки та двонаправлені мікрофони із шумозаглушенням роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Ноутбук HP 255 G9 оснащений повнорозмірною цифровою клавіатурою та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі. Порт HDMI, два порти USB-A та один USB Type-C дають можливість підключити усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. З’єднання з мережею здійснюється за допомогою інтерфейсу RJ-45 або швидкісної бездротової технології Wi-Fi. Тонкі рамки дозволяють з користю використовувати робочий простір, а легка вага робить ноутбук HP 255 G9 зручним для перенесення.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5625U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Емкість акумулятора | 41 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,74 кг г |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 358х242х19.9 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | SD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Назва серії | 255 |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,3 — 4,3 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 555,10 ₴





