вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Сушильна машина Bosch WQG14200UA
Ідеально сухі речі лише однією кнопкою! Сушильна машина може стати проблемою для Вашого одягу через загрозу пересушення і зминання. Цей прилад з функцією AutoDry акуратно обробляє білизну до бажаного ступеня сухості. Датчики вимірюють температуру та вологість, тим самим захищаючи Вашу білизну від надмірно високих температур, пересихання і зминання. Незалежно від того, чи Ви хочете, щоб Ваша білизна була достатньо сухою щоб скласти її у шафу, чи для подальшого прасування – тепер це налаштовується окремо. Інтелектуальне сушіння білизни. Спеціальні сенсори контролюють ступінь залишкової вологи, тому Ви можете бути впевнені, що після процесу сушіння отримаєте відмінно висушену білизну. Система SensitiveDrying ідеально сушить вашу білизну, огртаючи її теплим повітрям з усіх боків. Завдяки вигнутим лопаткам у барабані, ваша білизна ніколи не лежить рівно, тому вона не мнеться. Результат: дбайливо висушена білизна без сильних зминань і зморшок. Завдяки інноваційній технології, тепловий насос Heat-Pump зберігає та використовує гаряче відпрацьоване повітря, зберігаючи електроенергію Швидке сушіння одягу Завдяки програмі "Супер 40" ви зможете швидко висушити невелику кількість ваших речей з синтетичних та тонких тканин. Постійний моніторинг ступеня вологості та високоточна система контролю температури допоможуть висушити ваш одяг в найкоротший час, і ви одразу зможете вдягати ваші улюблені речі. Дбайливе сушіння функціональних тканин. Спеціальна програма для ефективного сушіння спортивного одягу з синтетичних волокон, мікрофібри або флісу. Сушильна машина з найбільш екологічно чистим агентом (R290) У нашій новій лінійці сушарок з тепловим насосом є новий екологічний охолоджуючий агент R290. Це найекологічніший у світі природний охолоджуючий засіб, доступний на ринку.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Індикація заповнення ємності для конденсату | немає |
| Блокування від дітей | є |
| Вага | 49.4 кг г |
| Відкладений старт | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 598х842х652 мм |
| Захист від протікання води | немає |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 15 |
| Максимальне завантаження | 9 кг |
| Налаштування часу сушіння | немає |
| Обробка парою | відсутня |
| Перенавішування дверей | відсутнє |
| Програми | Бавовна Еко, Бавовна, Завершальне сушіння вовняних виробів, Змішана білизна, Програма з регульованим часом Пуховий одяг, Пухові ковдри, Рушники, Синтетика, Сорочки/блузки, Спортивний одяг, Супер 40, Тонкі тканини |
| Підсвічування сушильного барабана | без підсвічування |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Тип двигуна | інверторний |
| Тип завантаження | фронтальний |
| Тип зливу | вбудований контейнер + підключення до каналізації |
| Тип сушіння | тепловий насос |
| Тип керування | електромеханічне |
| Встановлення в колону | є |
| Установка ступеня сушіння | немає |
| Шланг для відведення конденсату | не входить до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 670,65 ₴






