вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Духова шафа Bosch HBJ559YW6R
- В наявності
- Код: HBJ559YW6R
38 811,15 ₴
28 749 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Духова шафа Bosch HBJ559YW6R
Рівномірне випікання одразу на 3-х рівнях Коли наближається вечірка і печивом хочеться пригостити всіх гостей, стане в нагоді технологія "3D-Гаряче повітря". З нею готувати партію випічки можна на всіх 3-х рівнях одночасно, адже жар швидко і рівномірно поширюється у середині духової шафи. Спробуй також готувати дві різні страви спільно, наприклад лазання на вечір і кекси на завтрашній день, не змішуючи аромати страв. Готувати в автоматичному режимі стало простіше простого З AutoPilot 40 можна приготувати їжу ідеально. Після того, як ви помістили страву в прилад, встановіть одну із сорока автоматичних програм у меню дисплея. Просто додайте вагу страви та натисніть "Старт". Далі за справу візьметься автопілот, який визначить режим, температуру та тривалість приготування. Він навіть вимикає програму наприкінці часу приготування. Оскільки деякі страви з автопілотом вимагають використання посуду з кришкою, внутрішні стінки духовки залишаються чистими. Приготування їжі не може бути простішим. Чиста духова шафа без зусиль Покриття EcoClean Direct дбає про чистоту духової шафи - і про твій вільний час. Стіни та верх духової шафи вкриті надтонкими керамічними сферами, завдяки чому бризки жиру руйнуються під час приготування їжі. Коли знадобиться, просто протріть дно духової шафи та скляні дверцята. Для найкращого результату ми рекомендуємо час від часу включати цикл відновлення. Особливо плавне і тихе зачинення дверцят духової шафи Дверцята духової шафи тепер зручніші, ніж будь-коли: спеціальний механізм запобігає захлопуванню духовки. Коли ви обережно натискаєте на дверцята, вона зупиняється безпосередньо перед закриттям, а потім механізм закриває її обережно і тихо, гарантуючи тим самим тривалий термін служби вашої духовки, так і її дверцят. Легко розміщуйте та виймайте листи з духовки Наша система телескопічних напрямних безпечна та проста у використанні. На рівні, оснащеному телескопічними напрямними, розмістити деко зі стравою набагато легше. Вам не потрібно тягнутися до гарячої духовки руками, щоб швидко перевірити стан приготування.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | через Wi-Fi |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 594 х 595 х 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-568 х 575-597 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гриль | електричний |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Довідник дверцят | є |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | електромеханічне + сенсорне |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 40 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Метод очищення | емаль легкого очищення |
| Напруга | 220-240 В В |
| Об'єм | 66 л л |
| Перемикачі | сенсорні |
| Потужність грилю | 2800 Вт |
| Потужність під'єднання | 3100 Вт |
| Програми | 3D гаряче повітря, м'яке гаряче повітря, верхній/нижній нагрів, нижній нагрів, Vario-гр иль великої площі, гриль + гаряче повітря, піца, розморожування |
| Підсвітка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Споживання електроенергії | 0.98 кВт/год |
| Термощуп | немає |
| Тип | Електрична |
| Тип напрямляючих | телескопічні |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 749 ₴







