вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Відеокарта GF RTX 4080 Super 16GB GDDR6X Gaming X Slim MSI (GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM)
- Немає в наявності
85 858,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Відеокарта GF RTX 4080 Super 16GB GDDR6X Gaming X Slim MSI (GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM)
Вентилятор TORX 5.0: лопаті вентилятора, з’єднані кільцевими дугами, та кожух вентилятора працюють разом, щоб стабілізувати та підтримувати потік повітря під високим тиском Мідна опорна пластина: тепло від графічного процесора та модулів пам’яті вловлюється мідною базовою платою Core Pipe: тепло від графічного процесора та модулів пам’яті вловлюється мідною базовою платою, а потім швидко передається на Core Pipes Управління повітряним потоком: секції різних ребер радіатора усувають небажані гармоніки повітряного потоку та знижують шум Ексклюзивне програмне забезпечення MSI Center дозволяє відстежувати, налаштовувати та оптимізувати продукти MSI у режимі реального часу MSI Afterburner - отримайте повний контроль за допомогою найвідомішого та широко використовуваного у світі програмного забезпечення для розгону відеокарт Опорний кронштейн для додаткового посилення відеокарти Вентилятори повністю зупиняються за відносно низьких температур, усуваючи весь шум Airflow Control покращує динаміку повітряного потоку завдяки Wave Curved 2.0 та оновленій конструкції дефлекторів для оптимізації балансу між охолодженням та більш тихою акустикою. Подвійний біос: дає вам можливість вибрати пріоритет повної продуктивності в ІГРОВОМ режимі або низького рівня шуму в ТИХОМУ режиміЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип відеопам'яті | GDDR6X |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 2 |
| USB Type-C | відсутній |
| Інтерфейс під'єднання | PCI-Express 4.0 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Відновлена | Немає |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 4080 Super |
| Довжина відеокарти | 322 мм |
| Додаткове живлення | 1х16-pin |
| Колір | Black |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Наявність підсвічування | з підсвічуванням |
| Обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Призначення | ігрова |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 40 Series |
| Система охолодження | активна |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Частота пам'яті, МГц | 23000 |
| Частота ядра, МГц | Boost Clock: 2550 MHz; Extreme Performance: 2565 MHz |
| Шина пам'яті | 256 біт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 858,65 ₴






