вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Холодильник LG GC-B459SECL
Технологія DoorCooling+ На 32% швидше і рівномірніше охолодження в будь-якому відсіку холодильника. Вентиляційні отвори, розташовані в передній частині холодильника, допомагають підтримувати температуру на належному рівні, щоб продукти залишалися свіжими. Тиха робота Рівень шуму в нових холодильниках LG DoorCooling+ 36 дБ, що на 25% нижче, ніж у попередніх моделях. Тиха та надійна робота, щоб нічого не порушувало вашого спокою вдома. Smart Inverter компресор Smart Inverter компресор вирізняється економічністю та меншим рівнем шуму порівняно з моделями зі звичайним компресором. Клас енергоефективності А+ Холодильник LG з інверторним компресором має рівень енергоефективності А++ і споживає до 32% менше електроенергії. Гарантія на компресор такого типу - 10 років. Multi Air Flow Холодне повітря циркулює через усі повітряні клапани і рівномірно охолоджує холодильне відділення. Технологію циркуляції холодного повітря значно поліпшено порівняно з холодильниками, що працюють на стандартній системі No Frost. Total No Frost Холодильники з технологією LG Total No Frost більше не потребують розморожування холодильної та морозильної камер. Big Freezing Zone Для ефективного зберігання м’яса та риби в морозильних камерах холодильників LG передбачено окреме відділення. Smart Diagnosis Технологія LG Smart Diagnosis допомагає швидко і правильно виявити проблему в роботі холодильника без необхідності у виклику фахівця з сервісного центру додому. Технологія контролю напруги Надійна система контролю напруги дає змогу холодильнику LG продовжувати працювати в разі перепаду напруги від 187 до 253 Вольт. Захист від пікових навантажень до 400 Вольт.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Електронне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 16 годин |
| Вага | 67 кг г |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, лоток для льоду, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 186x59.5x68.2 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 3 шт. |
| Енергоспоживання | 0,84 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 341 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Зона свіжості | відсутня |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Кліматичний клас | T |
| Колір | Біговий |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 3 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Наявність No Frost | холодильна + морозильна камера |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 107 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 234 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | немає |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | є |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Сигнал відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Стартова потужність | немає даних |
| Тип компресору | інверторний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 258,65 ₴










