вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Пароочисник Karcher SC 4 EasyFix (1.512-630.0)
- В наявності
- Код: 1.512-630.0
20 181,15 ₴
14 949 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Пароочисник Karcher SC 4 EasyFix (1.512-630.0)
Пароочисник SC 4 EasyFix з відсіками для зберігання кабелю та приладдя, а також тримачем, що дає змогу закріплювати насадку для підлоги на час перерв у роботі, забезпечує максимальну зручність прибирання. Насадка для підлоги EasyFix вирізняється високою ергономічністю завдяки гнучкому шарніру, а її пластинчаста підошва гарантує чудовий результат чищення. Серветка для підлоги легко встановлюється на цій насадці за допомогою липучки і швидко знімається без контакту з брудом. Пароочисник Karcher SC 4 EasyFix дає змогу без застосування засобів для чищення проводити прибирання в усьому будинку. При ретельному очищенні парою знищуються 99,99 % вірусів і поширених у побуті бактерій на твердих поверхнях. Широкий вибір приладдя дає змогу ретельно очищати кахлі, кухонні плити, витяжки тощо, видаляючи водночас навіть стійкі забруднення з вузьких швів і стиків, а знімний бачок, що наповнюється водою без вимкнення апарата, унеможливлює перерви в роботі. Знімний бак для постійного доливання води Можливість дозаправлення водою в будь-який час дає змогу виконувати роботи без довгих перерв. Насадка для підлоги EasyFix з шарніром і зручним кріпленням серветки із застібкою-липучкою Пластинчаста підошва насадки гарантує оптимальне очищення будь-яких поширених у побуті твердих підлогових покриттів. Система фіксації серветок для підлоги на застібці-липучці дає змогу легко їх закріплювати та замінювати, не вступаючи в контакт із брудом. Шарнірна ергономічна насадка для підлоги дає змогу використовувати пристрій користувачам будь-якого зросту. Відсік для кабелю Можливість акуратного зберігання кабелю та приладдя. Багатофункціональні аксесуари Насадка для підлоги, ручна насадка, кругла щітка та багато іншого приладдя дають змогу ефективно очищати найрізноманітніші поверхні. Серветки та обтяжки з поліпшеним відділенням і поглинанням бруду гарантують ретельне очищення. Запобіжник на пістолеті Система блокування забезпечує надійний захист від неправильного використання дітьми. 2-ступінчастий регулятор подачі пари Подачу пари можна регулювати залежно від поверхні та ступеня забруднення. Тримачі для приладдя і можливість "паркування" Зручне зберігання приладдя. Можливість швидкого закріплення насадки для підлоги на час перерв у роботі. Вимикач на корпусі апарата гарантує зручність увімкнення та вимкненняЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | немає |
| Індикація готовності пари | немає |
| Автоматичне вимкнення | немає даних |
| Вага | 4.05 кг г |
| Вітрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає |
| Довжина шнура | 4 м м |
| Запобіжний клапан | є |
| Захист від накипу | немає |
| Захист від перегрівання | немає |
| Знімний бункер для води | є |
| Колір | білий з чорним |
| Максимальний тиск | 3,5 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає |
| Насадки та щітки | точкове сопло, кругла щітка, ручна, EasyFix /насадка для підлоги |
| Об'єм бака для води | 0,8 л |
| Потужність | 2000 Вт Вт |
| Регулювання витрати пари | є |
| Розміри | 380 x 251 x 273 мм |
| Температура | 100 °C |
| Тип пароочищувача | підлоговий |
| Час нагрівання | 4 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 949 ₴









