вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Acer Aspire Go 15 AG15-31P-C94Y (NX.KX5EU.001) Silver
Acer Aspire Go 15 AG15-31P — надійний ноутбук, створений для зручного використання та оснащений усім необхідним для продуктивної роботи та стабільного зв’язку. Яскравий 15,6-дюймовий дисплей з тонкими рамками та роздільною здатністю 1920х1080 забезпечує високу якість зображення, хороший рівень контрастності та кольоровідтворення. Технологія Acer BlueLightShield гарантуватиме комфорт для очей під час тривалого використання. Екран має матове покриття, що дозволить працювати з девайсом при яскравому світлі без тьмяності кольорів та втрати контрастності. За швидкодію моделі відповідає процесор Intel, який в команді з оперативною пам’яттю DDR5 і твердотільним накопичувачем гарантує плавну роботу системи, можливість роботи в режимі багатозадачності та хорошу продуктивність. Програмне забезпечення AcerSense оптимізує простір для зберігання даних, відстежує роботу програм і багато іншого, надійно контролюючи стан вашого пристрою та час роботи акумулятора. Модель має зручну повнорозмірну клавіатуру із розділеними клавішами. Також наявний тачпад, зміщений до лівого краю панелі, що дозволить працювати без мишки, адже розуміє багато жестів та чутливий до дотику. Під’єднуйте або заряджайте пристрої за допомогою різноманітних роз’ємів та розширте можливості моделі для виконання будь-якого завдання. Ноутбук підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax, а тому ви зможете без проблем користуватися швидким з’єднанням з мережею, працюючи ефективно та без гальмувань. Acer Aspire Go 15 — досягайте успіху, чим би ви не займалися.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Processor N100 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 50 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,75 кг г |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 362.9x239.69x18.9 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Aspire |
| Серія процесора | Intel Processor |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 3,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 733,65 ₴








