вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%24 дні
Холодильник Vestfrost CW 278 SW
- В наявності
- Код: CW 278 SW
21 733,65 ₴
16 099 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Холодильник Vestfrost CW 278 SW
ТЕХНОЛОГІЯ LOW FROST Це інноваційне рішення конструкції контуру випарника, що розміщується по всьому периметру морозильної камери, за її внутрішніми стінками. Завдяки LowFrost перепади температур зводяться до мінімуму, лід на стінках утворюється набагато повільніше і тонким шаром. ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕПАДІВ НАПРУГИ Якщо напруга в мережі перевищить допустимі параметри, Ваш прилад VESTFROST відключиться від електромережі і відновить роботу в заданому режимі, як тільки напруга в мережі стабілізується. При цьому параметри налаштувань відновляться. ECO РЕЖИМ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ Економний режим аналізує роботу приладу VESTFROST за період використання і оптимізує робочий цикл для того, щоб мінімізувати використання електроенергії. ЗМІНА НАПРЯМКУ ВІДКРИТТЯ ДВЕРЕЙ Всі холодильники та морозильні камери VESTFROST обладнані технологією зміни напряму відкриття дверей, що в рази полегшує вибір його місця розташування. АНТИБАКТЕРІАЛЬНІ УЩІЛЬНЮВАЧІ Дверні ущільнювачі виготовлені з матеріалів, в складі яких є активний антигрибковий засіб, що перешкоджає утворенню цвілі і руйнування ущільнювача.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestfrost |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 16 годин |
| Вага | 55 кг г |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 170х54х61 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 4 шт. |
| Енергоспоживання | 0,7 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 268 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Зона свіжості | відсутня |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Кліматичний клас | N-T |
| Колір | Білий |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 4 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Наявність No Frost | відсутній |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 84 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 184 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | немає |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Сигнал відчинених дверей | немає |
| Система розморожування морозильної камери | ручна |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична |
| Стартова потужність | немає даних |
| Суперзаморозка | немає |
| Суперохолодження | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 099 ₴









