вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пральна машина Gorenje WNHEI74SAS/UA
Надзвичайна потужність, висока ефективність. Двигун пральної машини є безщітковим, що усуває механічне навантаження, тертя та знос. Це забезпечує кращі результати, більшу економію енергії та помітно тихіший процес прання. Крім того, подовжується термін служби приладу. Рішення для ароматного прання. Програма гарантує, що внутрішня частина пральної машини залишається абсолютно чистою і стерильною, завдяки чому білизна завжди пахне чудово. Прання з порошком при низьких температурах створює ідеальні умови для розмноження бактерій, які, в свою чергу, надають білизні неприємного запаху. Програма SterilTub активується, коли барабан порожній, і усуває будь-які бактерії зсередини пральної машини. Безпека понад усе! Під час циклу прання дверцята залишаються заблокованими, щоб навіть найдопитливіша дитина не змогла їх відкрити. Для додаткового захисту панель керування можна заблокувати, натиснувши спеціальну комбінацію кнопок, що унеможливлює випадкову зміну налаштувань. Не турбуйтеся про забуту білизну. За допомогою функції AddClothes ви можете просто призупинити цикл прання на його початковій стадії, щоб додати або вийняти білизну. Прання в потрібний час. Запрограмуйте закінчення процесу прання заздалегідь і дозвольте пральній машині працювати тоді, коли це найзручніше, наприклад, коли електроенергія дешевша. Ваш одяг буде випраний до заданого рівня і готовий до сушіння. Білизна завжди пахне пріємно. Прання з пральним порошком при низьких температурах може призвести до створення ідеальних умов для розмноження бактерій, що, в свою чергу, може спричинити неприємний запах вашої білизни. Програма очищення барабана усуне будь-які бактерії всередині пральної машини і забезпечить завжди свіжий запах вашої білизни.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип управління | Електронне |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Eco | є |
| Smart керування | відсутнє |
| Інтенсив | немає |
| Автодозування миючого засобу | немає |
| Антиалергійна | немає |
| Бульбашок | є % |
| Біла тканина | нема |
| Вага | 59 кг г |
| Верхній одяг | немає |
| Тип | автомат |
| Вовна | є |
| Отжим | є |
| Відтермінування старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 850 х 465 мм |
| Гігієна | є |
| Делікатне прання | немає |
| Джинсі | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дитячий одяг | є |
| Додаткове полоскання | немає |
| Додаткові програми | самоочищення / Power 49°C |
| Дозавантаження | через Старт/Пауза |
| Еко Бавовна | немає |
| Завантаження (прання) | 7 кг |
| Завантаження (сушіння) | немає |
| Захист від дітей | є |
| Захист від протікання | немає даних |
| Змішані тканини | є |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Кольорові тканини | немає |
| Колір | білий із чорним |
| Конструкція барабана | розбірний |
| Кількість програм | 15 |
| Матеріал бака | карборан |
| Обробка парою | є |
| Полоскання | є |
| Попереднє прання | є |
| Привод | ремінний |
| Пухові вироби | є |
| Ручне прання | немає |
| Рівень шуму віджиму | 76 дБ |
| Рівень шуму прання | 55 дБ |
| Синтетика | є |
| Сорочки | є |
| Споживання води | 51 л |
| Споживання електроенергії | 0,45 кВт/год |
| Спорт | є |
| Сушіння | без сушіння |
| Темнина тканинна | немає |
| Технології | Inverter Direct Drive / SteamTech/ SterilTub |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Шовк | немає |
| Щоденне прання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 678,65 ₴









