вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-51-52BH (NH.QNDEU.006) Black
Більше ніж просто ефективність Розкрийте свої ігрові таланти з Nitro V 15, продуктивність якого забезпечує процесор Intel Core 13-го покоління. У поєднанні з швидкісним твердотільним накопичувачем і оперативною пам’яттю DDR5 він гарантує, що в усіх боях ви будете рухатися, наче блискавка. Епоха візуальної довершеності Спостерігайте за успіхами своїх віртуальних завоювань у якості Full HD на 15,6–дюймовому широкоформатному екрані зі співвідношенням сторін 16:9 і частотою оновлення 144 Гц. Це майже як портал в ігровий світ просто у вас на колінах. Зберігайте холодний розум Уникайте перегріву навіть у найгарячіші моменти завдяки двом інноваційним вентиляторам і ефективній системі відведення теплого повітря з корпусу Nitro V 15. Навіть у розпал міжгалактичних конфліктів ваш ноутбук залишатиметься холодним, як відкритий космос. Залишайтеся на зв’язку Поринайте в гру, де б ви не були. Удома на дивані? Вас виручить швидке й надійне з’єднання Wi-Fi 6. В інтернет-кафе? Скористайтеся перевагами з’єднання Gigabit Ethernet. З Nitro V 15 ви завжди і всюди на коні. Жодних обмежень із NitroSense Проявіть стратегічний підхід до ігор зі службовою програмою NitroSense. Налаштуйте систему персонально під свій стиль – чи то підкрутіть вентилятори пошвидше для запеклих боїв, чи підкоригуйте підсвітку для повнішого занурення в дослідження нових світів. Підсвітка Налаштуйте освітлення відповідно до власної теми. Тут багато різних налаштувань, тому не поспішайте. Режими роботи Три основні режими: «Тихий», «Збалансований» і «Продуктивний»; для роботи від батареї можна вибрати режим «Збалансований» або «ECO». Керування вентиляторами Можна вибрати автоматичний режим чи максимальне охолодження або ж налаштувати власний режим, що відповідає вашим потребам. Якісний голосовий і відеозв’язок Звук DTS X: Ultra дає вам вагому перевагу в космічних баталіях. А технології зниження шумів Acer PurifiedView та PurifiedVoice на основі ШІ забезпечують максимально чіткий зв’язок у команді.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 57 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 2,11 кг г |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 362.3х239.9х22.9 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX2050 |
| Назва серії | Nitro |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 4 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Частота процесора | 2,1 - 4,6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 128,65 ₴










