вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Techbite Arc (5902983614128) Black
Ефективний процесор Ноутбук пропонує продуктивність завдяки використанню двоядерного процесора Intel Celeron N4020. Цей процесор забезпечує ефективну роботу системи та високу швидкість виконання завдань, що робить його ідеальним для повсякденних робочих операцій, перегляду веб-контенту та виконання легких завдань. Інтегрований графічний чіп Intel серії 600 підвищує якість зображення, забезпечуючи чіткі та реалістичні візуальні враження. Компактний розмір, великі можливості Ноутбук Arc об’ємом пам’яті 128 ГБ - це не тільки високоманеврений пристрій, але й компактний та легкий, маючи вагу всього 1.1 кг. Його зручні розміри дозволяють помістити його навіть у жіночу сумочку, роблячи його ідеальним вибором для подорожей та міського життя. Цей ноутбук створений для тих, хто цінує портативність, не втрачаючи при цьому продуктивності. Гнучкість у вас на долоні Цей ноутбук пропонує революційну гнучкість завдяки можливості повороту корпусу на 360 ° та сенсорному екрану. Ця функція дозволяє використовувати пристрій у різних режимах, починаючи від звичайного ноутбука для роботи або навчання та закінчуючи планшетним режимом для споживання контенту або розваг. Сенсорний екран дозволяє зручно взаємодіяти з пристроєм: проводити жести, масштабувати зображення та прокручувати вміст за допомогою жестів пальців.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TECHBITE |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4020 |
| Тип процесора | Celeron |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є mini |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Емкість акумулятора | 30 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Вага | 1,2 кг г |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 278х190х20 мм |
| Діагональ екрана | 11.6" |
| Кардридер | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 600 |
| Назва серії | HeroBook Air |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 128 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | глянсові |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1366x768 |
| Сенсорний екран | з сенсорним екраном |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,1 - 2,8 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 198,65 ₴





