вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Холодильник Liebherr CTe 2931
Двокамерний холодильник Liebherr – надійна техніка німецького виробника, яка надовго збереже свіжість будь-яких продуктів: фрукти, овочі, зелень, м'ясо та рибу, готові страви та молочні продукти. З цією моделлю корисна та завжди свіжа їжа для всієї родини забезпечена. Інноваційні технології Ці технології розроблені та запатентовані інженерами Liebherr. Вони дозволяють як значно спрощувати взаємодію Космосу з пристроєм, а й забезпечувати максимально якісне зберігання продуктів. SmartFrost SmartFrost – технологія морозної свіжості, інновація, з якою ви забудете про іній на стінках холодильника та продуктах. Скорочення освіти інею вдалося досягти завдяки випарнику, винесеному за межі корпусу морозильної камери. Це просте на перший погляд рішення забезпечило системі SmartFrost цілу низку незаперечних переваг перед подібними моделями. Відсутність випарників усередині камери створила єдиний простір без перегородок. Всі ящики та полиці легко виймаються, завдяки чому в камері можна розміщувати великогабаритні продукти нестандартних розмірів. Процес ручного розморожування відбувається набагато швидше, а температура рівномірно розподіляється по всьому просторі холодильника.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Тип управління | Механічне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 20 годин |
| Вага | 50.6 кг г |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, лоток для льоду, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 157.1х55х63 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 4 шт. |
| Енергоспоживання | 0,55 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 270 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Зона свіжості | відсутня |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Колір | Білий |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 4 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 1 шт |
| Наявність No Frost | відсутній |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 52 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 218 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | немає |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Сигнал відчинених дверей | немає |
| Система розморожування морозильної камери | автоматична |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична |
| Стартова потужність | немає даних |
| Суперзаморозка | немає |
| Суперохолодження | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 089,10 ₴






