вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Холодильник Liebherr CUe 2831
Технологія SmartFrost Завдяки використанню технології SmartFrost на внутрішніх стінках і на заморожених продуктах утворюється значно менше інею. Технологія дозволяє значно рідше розморожувати холодильник. Гладкі внутрішні стінки легко миються. Запінені випарник в морозильній камері забезпечує рівномірне охолоджування і сприяє заощадженню електроенергії. Полку для пляшок Полку для пляшок з привабливим дизайном пристосована для практичного зберігання напоїв. На полиці можна компактно розмістити пляшки. система CoolPlus Завдяки функції CoolPlus температура холодильної камери може знижуватися протягом декількох годин, тим самим забезпечуючи дбайливе заморожування продуктів харчування. Додатково ця функція служить для надійного підтримання необхідної температури в морозильній камері при температурі навколишнього середовища від + 10 ° C до + 16 ° C (зимовий режим). контейнери FrostSafe Висувні контейнери FrostSafe відрізняються особливо високою дією і закритою конструкцією. Завдяки цьому в контейнерах довше зберігається холод при відкриванні дверей. Прозора передня панель контейнера забезпечує оптимальний огляд зберігаються в ньому заморожених продуктів. система VarioSpace У всіх морозильниках з технологією NoFrost і SmartFrost висувні контейнери і прозорі полки витягуються легко і зручно. Це дозволяє використовувати всі переваги практичною системи VarioSpace, з якої в морозильній камері буде достатньо місця для розміщення заморожених продуктів великого розміру. Прозорі контейнери для овочів і фруктів Прозорі контейнери для овочів і фруктів досить місткі і добре проглядаються. При цьому вони легко миються.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 25 годин |
| Вага | 57.6 кг г |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, лоток для льоду, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.2х55х63 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 4 шт. |
| Енергоспоживання | 0,52 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 265 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Зона свіжості | відсутня |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Кліматичний клас | SN/N/ST |
| Колір | Білий |
| Контейнер для овочів | 2 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 4 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 2 шт. |
| Наявність No Frost | відсутній |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 46 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 219 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | немає |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Сигнал відчинених дверей | немає |
| Система розморожування морозильної камери | ручна |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична |
| Стартова потужність | немає даних |
| Суперзаморозка | немає |
| Суперохолодження | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 970,35 ₴





